Anima Gate of Memories indir

0
 

Anima Gate of Memories indir Türkçe Yama
 

Anima Gate of Memories indir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Anima Gate of Memories indir

Anima Gate of Memories indir eski bir canavar ve onun geçmişini kaybetmiş bir kız bağlı iki varlıkların hikayesini anlatır bir üçüncü şahıs aksiyon RPG …
her ikisi de düşünebiliriz daha koyu bir şey başlamak üzere olduğunu keşfetmek zaman birlikte kalmak zorunda, hayatlarını beklenmedik bir dönüş alacak, gölgelerde bir savaş hangi onlar öncü bir rol olacaktır.

Anima: Beyond Fantasy RPG masa üstü kitaplar: Memories Kapısı Anima adlı Gaia’nın dünyayı Video Oyunları getiriyor. Sen seçimler ve eylemler doğrudan yolculuk etkileyecek ve karakterlerin kaderini belirleyecek derin ve çok yönlü bir hikaye keyfine varacaksınız.
çift ​​karakterler
Anılar Gate iki farklı karakterler, Ergo ve Musibetler burcunu kontrol ve sahip oldukları özel sinerji başka sayesinde birinden alışverişi yapabilirsiniz. Ne bu sistem gerçekten benzersiz kılan hem seferde değil “fiziksel” mevcut olduğunu, ancak biz hareketine devam ve muhteşem tarak oluştururken, hatta herhangi bir eylem ortasında diğer çağırabilirsiniz. Her karakter de elindeki geliştirmek ve geleneksel RPG olarak özelleştirmek mümkün olacak özel becerileri büyük bir kümesi vardır.
Özellikler
Derin ve çok yönlü bir hikaye •. oyuncunun seçimler ve eylemler yolculuk etkilemek ve karakterlerin kaderini karar verecektir.
• Epic zor rakipler ile savaşları. Birçok efsanevi varlıkları, kendi özel özellikleri ve oyun ile her meydan.
Derin bir savaş sistemi. hızlı tempolu aksiyon ve muhteşem saldırıları ve büyü ile RPG öğeleri birleştiren bir dövüş sistemi.
Benzersiz konumları •. Arcane kulesi ve çarpıcı arka planlar ve yerlerin arasında Gaia’nın dünya ile seyahat.
• Bir büyük dünya. Farklı yerleri ziyaret edip size her zaman, alanları tekrar yeni sırlarını keşfetmek ve daha önce ulaşılmaz yerlere erişim kilidini açmak için adımlarınızı seçeneği vererek, büyük bir özgürlük taşıyabilirsiniz. Anima Gate of MemoriesTürkçe yama çalışmamız en kısa sürede başlıcaktır.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 04 HAZİRAN 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Anima Gate of Memories indir
 

Anima Gate of Memories indir Full crack İndir
       

Anima Gate of Memories indir Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
1.729
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!