Battlefleet Gothic Armada indir

0
 

Battlefleet Gothic Armada indir Türkçe Yama
 

Battlefleet Gothic Armada indir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Battlefleet Gothic Armada torrent indir

Battlefleet Gothic: Armada akla gelen en iyi stratejik oyunlar arasında en bilindik oyunlardan biridir ve visseral uzay savaşlarında birbirlerine karşı Chaos, Imperium, Eldar ve orks çukurcuk, Oyun Atölyesi klasik masa oyunu RTS videogame uyarlamasıdır.

Özellikler:

Unreal Engine 4 ile geliştirilen, Battlefleet Gotik: Armada sırasında ve savaşlar arasında hem oyuncunun filosu oluşturan her geminin derin yönetimi sunar. devasa, mil-uzun savaş gemilerinin en hızlı fırkateyn itibaren, oyuncu tüm gemilerin yönlerini özelleştirmek olacaktır: silah, savunma ve alt sistemleri, aynı zamanda ekip, kaptanları destek, ve daha fazlası … çok performansları etkileyen her özelleştirme gemi ve savaş sırasında mevcut özel yetenekleri. savaştan savaşa, hayatta kalan gemilerin amiraller ve mürettebat gelecek için gemiler, daha büyük ve daha tehlikeli savaşlar savaş hazır geliştirerek, deneyim ve promosyonlar kazanacaktır.

Ayrıca en fazla 4 oyuncu aynı anda savaş olabilir kalıcı filoları ile kapsamlı bir çok oyunculu modu, Battlefleet Gotik: Armada ayrıca 12. Siyah Haçlı Seferi sırasında yer alan ve Imperium arasında kasıp kavuran Gotik Savaşı ortasında oyuncu koyarak, büyük bir hikaye kampanya sunuyor ve Abaddon despoiler. sektörde savaşan 20 yıl başlangıcını – Kaos Imperium dünyalarda sürpriz saldırılar sıralı zincir açığa olarak oyuncular devasa gemilerin filolarının komuta, her mücadelenin merkezinde olacaktı

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 21 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Battlefleet Gothic Armada indir
 

Battlefleet Gothic Armada indir Full crack İndir
       

Battlefleet Gothic Armada indir Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
953
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!