Far Cry Primal Apex Edition indir

0
 

Far Cry Primal Apex Edition indir Türkçe Yama
 

Far Cry Primal Apex Edition indir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Far Cry Primal Apex Edition PC – FULL İNDİR

Far Cry Primal Apex Editionl PC – FULL TORRENT İNDİR , 2016 pc games En çok Beklenen ve sevilen oyunlardan biri, Aksiyon ve Maceraya doymaya hazır olun. Tropik adaları ve Himalayaları sallayan ödüllü Far Cry serisi, dev canavarları, nefes kesici ortamları ve beklenmedik vahşi durumları birleştiren, yenilikçi açık dünya tarzıyla insanoğlunun hayatta kalış mücadelesine dönüyor.
Dev mamutların ve kılıç dişli kaplanların dünyaya hükmettiği ve insanların, besin zincirinin en altında olduğu, büyük tehlikeler ve sınırsız maceralarla dolu Taş Devrine hoş geldin.
Avcı grubunun hayatta kalan son üyesi olarak ölümcül bir cephanelik yapmayı ve acımasız yırtıcı hayvanlardan korunmayı öğren ve Oros topraklarına hükmedip Uç Yırtıcı olabilmek için düşman kabilelerini zekânla yen.
OYUN ÖZELLİKLERİ

  • FAR CRY İLE TAŞ DEVRİ: Taş Devri ortamı, beklenmedik bir kargaşa, tehlikeli durumlar ve Far Cry’ın meşhur hikâyeleriyle dolu bir dönemi keşfetmeni sağlayacak.
  • HAYATTA KAL: Tecrübeli bir avcı ve grubunun hayatta kalan son üyesi olan Takkar olarak oyna. Tek bir hedefin var: avın sen olduğun bir dünyada hayatta kalmak.
  • ACIMASIZ BİR TABİAT VE VAHŞİ BİR DÜNYA: Kılıç dişli kaplanların, dev tüylü mamutların ve kocaman geyiklerin kol gezdiği, insanoğlunun hükmü başlamadan önceki bir dünya. Yüksek kızılağaç ormanları, dağlık taygalar, soğuk buzul dağları ve nemli bataklıklar içindeki Oros dünyasında bunların hepsini ve daha fazlasını keşfet.

In order to enhance your immersion, the entire dialog audio is in a primitive language inspired by Proto-Indo-European, a language that was spoken by our ancestors 12,000 years ago, and subtitled in English..

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

ÇIKIŞ TARİHİ: 08-01-2017 oyun full ve sorunsuzdur + crack içinde.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Far Cry Primal Apex Edition indir
 

Far Cry Primal Apex Edition indir Full crack İndir
       

Far Cry Primal Apex Edition indir Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
19.308
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • Alaattin Baran

    kardei torentte inmiyor güncel link atarmısın

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!