Torrent Oyun indir, Pc, Full Oyun, Oyun Yukle, Tek Link http://www.torrentabi.com Torrent Oyun indir 2017 dosyalarını sorunsuz ve güvenli indirebileceğiniz Başlıca Torrentler olmak üzere Full programlar, tek link oyunlar vede Repack Oyunlar Thu, 30 Mar 2017 14:25:54 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.3 Mafia III Digital Deluxe İndir http://www.torrentabi.com/mafia-iii-digital-deluxe-indir.html http://www.torrentabi.com/mafia-iii-digital-deluxe-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 14:24:41 +0000 http://www.torrentabi.com/?p=17240

Mafia III Digital Deluxe PC indir

Mafia III: Faster, Baby! Bayou’nun batısındaki kırsal kasaba Sinclair Parish’de Sheriff “Slim” Beaumont, korku ve şiddet platformunda hüküm sürüyor. Bir İnsan Hakları lideri öldürülüp diğer aktivistler hedef alındığında Lincoln, kasabanın kötü yönünü ortaya çıkarmak için patlayıcı bir görevde silah arkadaşı Roxy Laveau ile güçlerini birleştiriyor. Slim’i ve yozlaşmış Şerif Departmanını adalete teslim etmek için yüksek oktanlı araba takiplerine, epik ve yeni askeri düzeyde savaş taktiklerine ve operasyonlara katılın.
SINCLAIR PARISH:
Bayou’nun batısındaki, kendilerini yaşam tarzlarını korku ve şiddetle dayatmaya adamış emniyet güçleri tarafından yönetilen tamamen yeni bir kasaba. Geniş ve çeşitli araziler epik araba takiplerinin ve tamamen yeni savaş taktiklerinin zeminini oluşturuyor.
AİLE, İHANET VE İNTİKAMI İÇEREN YENİ BİR HİKAYE:
Önemli bir İnsan Hakları liderinin öldürülmesinin intikamını almak ve Sheriff “Slim” Beaumont ile yolsuzluk çetesini adalete teslim etmek için yerel aktivist Roxy Laveau ile ortak olun.
İNTİKAM STRATEJİNİZİ YENİDEN BELİRLEYİN:
Genişletilmiş dublörlü sürüş ve savaş mekanikleri, yeni araçlar ve silahlar, hem direksiyonda hem de yaya olarak düşmanlarla karşılaşmak için yeni fırsatlar ekliyor.
EPİK ÖDÜLLER:
İntikam yolunuzu daha da kişiselleştirmek için benzersiz Faster, Baby! ödüllerinin kilidini açın. Roxy’nin cehennem ateşi saçan susturulmuş makineli tüfeği MK 1020’yi kullanın. Roxy’nin takipler için yapılmış sportif Lassiter Nightcrawler’ında pedala basın. Ayrıca, Blue Genius ve The Experience kıyafetlerine ve daha fazlasına erişin!
Faster, Baby! Season Pass’in. bir parçasıdır.
doğumunda seninle olanlar değil, onlar için ölümü göze aldıklarındır. Artık New Bordeaux’taki evine dönen Lincoln, sabıkalı geçmişinden kaçmaya karar veriyor. Fakat İtalyan Mafyası yeni ailesini, yani zenci mafyasını arkadan bıçaklayıp ortadan kaldırınca Lincoln da eskisinin külleri üzerine yeni bir aile kurarak bu işin arkasındakilere karşı askeri düzeyde bir intikam mücadelesine giriyor. Bu uğurda şiddetli silahlı çatışmalar ve yakın dövüşlere girmesi, aracını çılgınca kullanması ve tehlikeli sokaklarda hayatta kalması gerekecek. Ama doğru ekibi kurarak, zor kararları alarak ve ellerini biraz kirleterek şehrin yeraltı dünyasında zirveye çıkmak mümkün.

 • NEW BORDEAUX, 1968 YILINDA YENİDEN KURGULANMIŞ YENİ NEW ORLEANS

  : Mafyanın ve yolsuzluğa bulaşmış devlet çalışanlarının hüküm sürdüğü, o çağın görüntüleri, sesleri ve duygularla dolu sosyal atmosferiyle zengin bir şekilde detaylandırılmış devasa, kapsamlı ve köhne açık dünya.

 • BEKLENMEDİK VE ÖLÜMCÜL BİR ANTİ KAHRAMAN

  : Hayatında aile olarak adlandırabileceği tek şey olan zenci mafyasının vahşice katledilmesinin ardından İtalyan Mafyası’ndan intikam almak için ant içen bir yetim ve Vietnam gazisi olan Lincoln Clay rolüne bürünün.

 • İNTİKAMINIZI ALIN

  : Lincoln’un askeri eğitimini ve topladığınız istihbaratı kullanarak İtalyan Mafyasını alaşağı ederken bodoslama saldırılardan gizlice takip edip öldürmeye kadar çok çeşitli taktik seçenekleriyle kendi oyun tarzınızı belirleyin.

 • ESKİSİNİN KÜLLERİ ÜZERİNDE YENİ BİR AİLE

  : Hangi teğmenlerinizi ödüllendirip hangilerine ihanet edeceğinize karar vererek kendi eşsiz stilinizle yeni bir suç imparatorluğu kurun…

]]>
http://www.torrentabi.com/mafia-iii-digital-deluxe-indir.html/feed 0
Troll and I İndir http://www.torrentabi.com/troll-and-i-indir.html http://www.torrentabi.com/troll-and-i-indir.html#comments Thu, 30 Mar 2017 14:20:56 +0000 https://www.torrent-oyunindir.com/?p=16961

Troll and I™ PC indir

Troll and I PC 2017 Full İskandinav yabanının derinliklerinde, Otto isimli bir genç, ormanda yaşadığı söylenen efsanevi yaratığı ararken köyünü yakıp yıkan acımasız avcılar yüzünden evinden kaçmak zorunda kalır. Hayatta kalmak için kaçan Otto, avcılar tarafından aranan nadide yaratıkla tesadüfen karşılaşır ve arkadaş olur. Böylece Troll ve Otto’nun tehlikelerle dolu macerası başlar.

Birbirinden farklı bu iki arkadaş birlikte, düşmanlarla dolu acımasız bir bölgeye doğru yolculuğa çıkıyor. Ormanı iyi tanıyan Troll ve Otto, sinsice dolaşmak, strateji oluşturmak ve evlerine geri dönmek üzere savaşmak için doğal becerilerini kullanmak zorunda. Orman bilinmez sürprizlerle dolu ve hayatta kalmak için takım işi çok önemli.

]]>
http://www.torrentabi.com/troll-and-i-indir.html/feed 3
DARK SOULS III The Ringed City İndir http://www.torrentabi.com/dark-souls-iii-the-ringed-city-indir.html http://www.torrentabi.com/dark-souls-iii-the-ringed-city-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 14:20:53 +0000 http://www.torrentabi.com/?p=17184

DARK SOULS III The Ringed City pc indir

DARK SOULS™ III – The Ringed City™  The Ringed City, 2016 Golden Joystick Ödüllerinde yılın RPG oyunu seçilen, kendi türünün standartlarını belirleyen DARK Souls III’ün son DLC paketi. The Ringed City’de, dünyanın sonuna seyahat edecek ve Halkalı Şehir’i arayacaksın. Bu yolculukta, yeni zırh, sihir ve öğeler ile yeni ülkelere, patronlara ve düşmanlara meydan okuyacaksın. Sadece Hidetaka Miyazaki’nin hayal gücünden çıkabilecek karanlık bir dünyada geçen epik bir hikayenin final bölümünü keşfedeceksin.
Yeni Bir Dünya. Son Bir Yolculuk.

]]>
http://www.torrentabi.com/dark-souls-iii-the-ringed-city-indir.html/feed 0
HITMAN™ 2017 Full PC İndir http://www.torrentabi.com/hitman-2017-full-pc-indir.html http://www.torrentabi.com/hitman-2017-full-pc-indir.html#comments Thu, 30 Mar 2017 14:20:49 +0000 https://www.torrent-oyunindir.com/?p=16674

Hitman 2017 indir

HITMAN 2017 En Full versiyonu olan bu seri sizi adeta büyüleyecek. Gercek görünümleri olağan üstü efekleri HITMAN nın tadına doyamıcaksınız HITMAN torrent olarak sizlere sunuyoruz. Suikastın dünyasında yoğun casus-gerilim hikayesinde ana suikastçı olun.
Dünyayı Fransa, İtalya ve Fas’tan Tayland’a, ABD ve Japonya’ya, güçlü, yüksek profilli hedefleri çıkarmak için seyahat edin.

Geniş serbest form klasik HITMAN seviyelerinde eksiksiz bir yaklaşım özgürlüğü
100 saatlik oyun, tüm suikastçıların yaratıcılığına meydan okuyacak
Kendi isabetlerinizi oluşturun ve Sözleşmeler modunda diğer katillerle rekabet edin

 

HITMAN REPACK İNDİR – 29.7 GB

HITMAN REPACK İNDİR (2) COREPACK – 22.4 GB

 

 

]]>
http://www.torrentabi.com/hitman-2017-full-pc-indir.html/feed 2
Toukiden 2 İndir http://www.torrentabi.com/toukiden-2-indir.html http://www.torrentabi.com/toukiden-2-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 14:20:08 +0000 https://www.torrent-oyunindir.com/?p=16951

Toukiden 2 PC indir

Toukiden 2 PC Full Süvariler! İlerleyin ve Oni tehdidini ortadan kaldırın! Dinamik bir hedefli imha sistemi içeren en yeni av aksiyon oyununu deneyin!

Avcılık aksiyon serisi “Toukiden” da son bölüm. Savaş alanından operasyonlar üssünüz olarak hizmet veren köye kadar oyun, geniş bir “open world” içinde yer almaktadır. Geniş dünyayı kendiniz için keşfedin ve avlanma aksiyonunu tamamen yeni bir perspektiften izleyin.

]]>
http://www.torrentabi.com/toukiden-2-indir.html/feed 0
The Walking Dead A New Frontier Episode 3 İndir http://www.torrentabi.com/the-walking-dead-a-new-frontier-episode-3-indir.html http://www.torrentabi.com/the-walking-dead-a-new-frontier-episode-3-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 14:15:31 +0000 http://www.torrentabi.com/?p=17268

The Walking Dead A New Frontier Episode 3 indir

The Walking Dead A New Frontier Episode 3 Toplum undead elleri tarafından koparıldıktan sonra, kaostan uygarlık cepleri ortaya çıkıyor. Ama ne pahasına? Yaşayan bu yeni sınırda güvenilir midir?

Javier, ailenin kendisinden alındığını bulmaya çalışan genç bir adam olarak, düşünülemeyen kendi kaybını yaşayan genç bir kızla tanıştınız. Adı Clementine, kaderleriniz bir hikayede birbirine bağlıdır ve yaptığınız her seçim en sonuncusu olabilir.

Ödüllü stüdyo Telltale Games’in bu yeni serisinde, beş bölümün (Epizod 1-3 şimdi mevcut, Bölüm 4-5 yakında çıkacak) tümüne erişime sahip.

içeriği;

The Walking Dead A New Frontier Episode Ana Oyun Dahil

The Walking Dead: Season 1 Dahil

The Walking Dead: Season 2 Dahil

The Walking Dead: Season 3 Dahil

]]>
http://www.torrentabi.com/the-walking-dead-a-new-frontier-episode-3-indir.html/feed 0
Old Time Hockey İndir http://www.torrentabi.com/old-time-hockey-indir.html http://www.torrentabi.com/old-time-hockey-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 14:00:50 +0000 http://www.torrentabi.com/?p=17256

Old Time Hockey PC indir

Eski Zaman Hokeyi, rakiplerinin kaba ve darbe ile agresif vurma ve dövüşmelerini sağlayacak 5-on-5 arcade hokey oyunu. Gövdeyi alarak ve dirsekler, omuz kontrolleri, çapraz kontroller, kalça kontrolleri ve kirli çamaşır çizgileri atarak rakibinize vurarak pakete karşı yarışmanız bekleniyor. Zamanında yapılan vuruşlar, takımınızın ateşe devam etmesini ve rakibinize daha fazla zarar vermesini sağlayarak, eldivenlerini bırakıp kavga etmelerini sağlar. Doğru, agresif hokey kasabaya döndü! Hat takımı, tezgah kavgası, kaleci dövüşleri, sopa dövüşleri, nakavt ve yaralanmalar, refs ile ilgili taciz – Old Time Hokeyi hepsine sahiptir! Rakiplerinize iyi yorgunluk atmak için maç kazanmak ve gol atmaktan ve hokey oyunu kazanmaktan açık bir avantaj elde etmek. Daha iyisi, rakibinizin çoğuna zarar verir ve bir oyunu kaybedeceksiniz. İşte Old Time Hockey – Geçen gece bir dövüşe çıktım ve bir hokey maçı çıktı!

]]>
http://www.torrentabi.com/old-time-hockey-indir.html/feed 0
Mantis Burn Racing 2017 İndir http://www.torrentabi.com/mantis-burn-racing-2017-indir.html http://www.torrentabi.com/mantis-burn-racing-2017-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 13:55:36 +0000 http://www.torrentabi.com/?p=17248

Mantis Burn Racing® – Elite Class indir

Mantis Burn Racing® – Elite Class Kendi bağımsız kariyer kampanyalarıyla tamamlanan yepyeni bir ‘Elite’ sınıfı araçla Mantis Burn Racing® oyununuzu bir üst seviyeye taşıyın.

ÜÇ BİREYSEL ARAÇLAR

‘Elite Sınıfı’ DLC Paketi, Mantis Burn Racing® deneyiminizin gerçekten yükseldiğini göreceğiniz üç yeni yüksek performanslı Hover aracı içeriyor! Zemin üzerinde gezinmek için güçlü türbinler kullanan bu heyecan verici, hızlı, fütüristik görünümlü ‘Elit’ araçlarla parkurlarınızın yüzeyinden daha az etkilenen sürüş becerilerinizi en son teste bırakın. Hafif, orta ve ağır araçların her biri kendi eşsiz taşıma ve performans özelliklerine sahiptir ve hepsi tek oyuncu, bölmeli ekran ve çevrimiçi modlarda oynatılabilir.

YENİ ELİT KARİYERİ

Hover araçları aynı zamanda kendi 12 etkinliği olan ‘Elite’ kariyerine anında kilidi ve yalnızca bu DLC paketi ile birlikte geliyor.

]]>
http://www.torrentabi.com/mantis-burn-racing-2017-indir.html/feed 0
Snake Pass 2017 İndir http://www.torrentabi.com/snake-pass-2017-indir.html http://www.torrentabi.com/snake-pass-2017-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 13:40:50 +0000 http://www.torrentabi.com/?p=17232

Snake Pass PC 2017 indir

Snake Pass 2017  Ödüllü bağımsız stüdyo Sumo Digital’ın fizik tabanlı bu eşi benzeri olmayan bulmacalı platform macera oyununda Haven Tor’un tepesine doğru sürünün, dolanın ve tırmanın!

]]>
http://www.torrentabi.com/snake-pass-2017-indir.html/feed 0
Rain World İndir http://www.torrentabi.com/rain-world-indir.html http://www.torrentabi.com/rain-world-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 13:25:25 +0000 http://www.torrentabi.com/?p=17222

Rain World PC indir

Rain World pc Miskin bir kedisin. Çevrendeki dünya tehlikelerle dolu ve onunla yalnız yüzleşmen gerekiyor. Yaşayan her şeyi boğabilecek korkunç sağanak yağışlar altında karnını doyurmak için avlan ve sığınak bul. Seni yakalamak için değişim geçiren kurnaz yırtıcılardan kaçmak için yıkılmış bir uygarlığın kalıntıları arasında tırman. Gizemli yaratıklarla dolu yeni ekosistemleri keşfet. Ölüm seni bulmadan aileni bul.

16-bit klasik oyunların estetik özelliklerinden ve basitliğinden ilham alınarak hazırlanan bu hayatta kalma platform oyunu hızlı bir şekilde sinsice ilerleme gerektiriyor; hem senin avın hem de geçmiş yırtıcılar kolay bir yemeğin peşindeler. Uyum sağlayan düşman yapay zekası, yoluna çıkan kurt gibi acıkmış her düşmanın zeki, kötü olmasını ve daima seni avlamasınısağlıyor. Mızrağını kap ve aileni ararken endüstriyel atıklar arasında cesurca ilerle ama bu yıkık manzarada bulunan çukurlara ve tuzaklara dikkat et.

 • Gizli sırlar ve keşfedilmemiş tehlikelerle dolu egzotik bir ekosistemde sinsice ilerleyerek, tırmanarak ve zıplayarak ilerle
 • Atik kontroller ve yöntemsel olarak oluşturulmuş animasyon, miskin kediye doğal bir hareket akışı ve eşsiz bir ağırlık katıyor
 • Şiddetli, ilkel yırtıcı rakipler reflekslerine meydan okuyacaklar
 • Sınırlı kaynaklar, yağmurun hissedilen tehdidi sinirlerini test edecek
 • Yöntemsel tasarım ve bireysel yapay zeka — her bir aşama eşsiz bir mücadele!
]]>
http://www.torrentabi.com/rain-world-indir.html/feed 0
Narcosis PC İndir http://www.torrentabi.com/narcosis-pc-indir.html http://www.torrentabi.com/narcosis-pc-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 13:18:54 +0000 http://www.torrentabi.com/?p=17211

Narcosis PC indir

Narcosis PC Pasifik’in karanlık derinliklerinde korku dolu hayatta kalma mücadelesi.
Okyanus tabanında pek az ışık ve araç-gereçle mahsur kalan bir sanayi dalgıcı, oksijeni ve akıl sağlığı tükenmeden önce yüzeye çıkmak için umutsuzca çaba gösterir.

Hayatına bir öğrenci projesi olarak başlayan bu birinci şahıs perspektifli hayatta kalma öyküsü, endüstriyel bir felaketin ardından bir “yürüyen tabut”un (yarım tonluk, ileri teknoloji ürünü bir derin deniz dalış giysisi) içinde başlıyor. Alışılmadık korku oyunlarına ve hikaye temelli oyunlara karşı artan ilgiden yola çıkan ve esinlenen Narcosis temelini gerçeklikten alıyor, ancak gerçek üstü bir ortamdan besleniyor.

Özellikler:

 • Öldüren Baskı: Stresli durumlarda artarak görüşü, sesleri, mekanı ve zamanı bulanıklaştıran oksijen ihtiyacı.
 • Düşman Denizler: Dipsiz derinliklerin kabuslardan fırlamış yaratıklarına karşı bir bıçak, bir fener ve işaret fişekleriyle mücadele.
 • Görünmez Anlatıcı: Oyuncunun yolculuğu esnasında, kazadan sağ kurtulan dalgıcın anlaşılmaz şekilde ortaya çıkan hikayesi.
 • İyiliğin ve Kötülüğün Ötesi: Gölgelerde gizlenen organizasyonlara veya dünya dışı yaratıklara karşı değil, ilkel korkulara ve insanın sınırlarına karşı mücadele.
 • Gerçekçi Korku: Sanal gerçeklikte deneyimlenince farklı bir boyuta geçen karanlık, hapis kalma ve yalnızlık gibi temel korkular.
  ]]> http://www.torrentabi.com/narcosis-pc-indir.html/feed 0 Has Been Heroes İndir http://www.torrentabi.com/has-been-heroes-indir.html http://www.torrentabi.com/has-been-heroes-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 13:13:53 +0000 http://www.torrentabi.com/?p=17201

  Has Been Heroes PC indir

  Has Been Heroes PC Yolculuk esnasında oyuncular üç karakteri kontrol altına alırlar ve sonsuz bir ordu ölüm kadını’nı yenmek için Great Ghoul’un yolundan çağıran, cooldown’ları koordine etme ve yüzlerce farklı büyüyü birleştirerek yıkıcı combo efektler yaratmaya odaklanmalıdırlar!

  Ödüllendirici strateji oyunu, saygın bir mizaha, genişleyen dünya haritalarına ve zorlu seviyenin artmasına, permadeatın hayaleti ile zenginleşmesine dayanıyor. Büyülerin ve eşyaların devasa miktarı ve tesadüfiğiyle birlikte ek unlockable kahramanlar, yeni bir oyun başlattıklarında oyuncuların oyun tarzlarını değiştirmelerine neden olan binlerce yeni deneyime izin verir.
  HİKAYE
  Zamanın dişleri şampiyonların en cesur hatta çiğnemek ve wizened eski büyücüler ve savaşçılar sadece bir son maceraya emeklilik uzakta geliyor. Neyse ki, genç bir haydut kahramanca Has-Been Heroes’a katılır, çünkü başka kim başkömür şişelerindeki küçük metni okuyabilir ve “paslı” mürettebata yardım edebilir? Haydut çok geçmeden bir an gelmez; çünkü King Fortinbrax en eski, en güvenilir kahramanlarını nihai, epik bir macera için çağırıyor. Kahramanlar İkiz Prensesler Avaline ve Beatrix’ten uzak bir Akademiye (okula!) Kadar eşlik etmelidirler ancak yol uzun ve tehlikeli bir şekilde doludur.
  ÖZELLİKLER
  Üç şeritte üç karakter kontrol edin, saldırılarını koordine edin ve gelen düşman ordularını yenmek için büyü yapın!

  Sürprizlerle dolu rasgele oluşturulmuş haritalar üzerinde rotanızı dikkatlice planlayın! Karakterinizin güçlerini artırmak için tüccar, büyü satıcısı, hazine sandığı ve diğer kavşak yerlerinden geçin … ancak karanlığa yenik düşmemek için değişin!

  Başarılı olmak ve çılgınca karmaşıklığa dönüşmesi zor kolay öğrenilebilen temel özelliklere sahip, sıra tabanlı ve RTS oyun mekaniğinin bir kombinasyonu. Birkaç saatlik oyun sonrasında yeni püf noktaları ve gizli özellikler keşfedin!

  Bilge keşiş Metacles’ın ve dev güreş savaşçısı Crux’ın birliğine katılan, genç ve hevesli Rogue’nun destansı kahramanlar grubu ile tanışın … ve antropolog Meksikalı güreşçiye, sürekli uyanık olan, uzun süredir kayıp arkadaşlardan oluşan bir grup keşfe çıkın Ve paranoyak Bodyguard, ve daha birçok!

  Yüzlerce oyun değiştiren öğe ve büyüyü toplayın, kahramanların güçlerini artırın ve her bir çalışmayı benzersiz yapın! 300+ büyü, 200’den fazla ürün, 13 bölge ve 12 oynanabilir kahraman!

  Roguelike tarzında ölün ve tekrar deneyin! Her rastgele harita, büyü, öğe ve düşman nedeniyle farklıdır. Her seviye ile oyunun uzunluğu, ani ölüm tehlikesi ile artar ve bu da oyuncuyu en başından itibaren zorlamaya zorlar.

  ]]> http://www.torrentabi.com/has-been-heroes-indir.html/feed 0 Easy Magic PC İndir http://www.torrentabi.com/easy-magic-pc-indir.html http://www.torrentabi.com/easy-magic-pc-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 13:06:58 +0000 http://www.torrentabi.com/?p=17194

  Easy Magic PC indir

  Easy Magic PC Tamamen benzersiz mekanik kullanarak, Easy Magic oynamak için yeni yollar öğrenmek için sizi zorlar. İşte iyi bir oyuncu olmak için sahip olmanız gereken özelliklerin bir listesi:
  Güzel anı
  Büyüler kombinasyonlarını öğrendikten sonra, doğru zamanda kombinasyonları hatırlamak için hafızanızı kullanmanız gerekir. Bu, her baştan başlattığınızda kombinasyonlar farklı olacağı için olur.
  Hızlı
  Düşmanların sizden güçler çalmasına izin vermeyin, ancak eğer yavaşlarsanız endişelenmeyin, yine de onları geri çalmaya çalışan yeni bir şansa sahipsiniz demektir.
  Stratejist
  İlk önce tabanı çok iyi koru, bunu yapmak için tuzakları, ejder-bombaları ve şövalyeleri bırakabilirsin. Daha sonra, saldırı için doğru anı bilirsiniz, yeni bir tabana sahip olduğunuzda çok dikkat çekersiniz.
  Özenli
  Seviye, patronu nasıl öldüreceğiniz de dahil olmak üzere sizi doğru yola getirmek için çeşitli ipuçları içerir (yeni bir tabanı fethedtiğinizde ısrarcı davranır).
  Maceracı
  Tüm sırları keşfetmekten daha iyi bir şey yoktur, çünkü ödüller çok büyüktür, Easy Magic’i sömürmeden kullanmanın bir yolu yoktur.
  YENİ İÇERİKLER
  Güncellemelerle (ücretsiz olarak) yeni seviyeleri, düşmanları, büyüleri ve diğer şeyleri tekrar tekrar temelli olarak ekleyeceğiz.
  3D varlıkların ve menülerin% 100’ü aynı Marketplace’teki satış parasıyla Unreal Marketplace’den satın alındı.
  Yeni içerik veya Easy Magic’in gelişimi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Dream Real kanalını seyredin.

  ]]>
  http://www.torrentabi.com/easy-magic-pc-indir.html/feed 0
  Theory of Fear İndir http://www.torrentabi.com/theory-of-fear-indir.html http://www.torrentabi.com/theory-of-fear-indir.html#respond Thu, 30 Mar 2017 13:00:19 +0000 http://www.torrentabi.com/?p=17278

  Theory of Fear pc indir

  Theory of Fear “Korku Teorisi”, “yaşam dilimi” ve “karanlık fantezi” türlerini birleştiren görsel bir romandır.
  Gündüzleri, ana kahraman, sıradan bir kız, ilk yıl üniversite öğrencisi, bir kafede bir akşam işi yapıyor. Geceleri, rüyalarında, o peşinde koşmaya başlayan olağanüstü insanlarla bir başka dünyayı ziyaret ediyor.
  Başlangıçta, hayallerinden çok canlı fantaziler olduğunu düşünmeden çok az şey anlatıyor ama daha çok Midworld gerçekliğinin farkına varıyor- varoluyor ve orada yaşayanlar gitmiyor. Onu yalnız bırakmak için …

  Ek açıklama:
  – Romanın başlığı 12 bölümden oluşuyor.
  – Oyunda 6 karakter var: Bir ana kahraman ve 5 erkek, kızın ilişkileri kurabileceği kişiler.
  – Oyun sırasında oyuncu seçimine bağlı olarak 12 farklı son.
  – Secret Room’da farklı içerik parçaları ile değiştirilebilen ikramiye sistemi (oyunun ilginç hikayeleri, karakterlerin “gizli” biyografileri vb.).

  ]]>
  http://www.torrentabi.com/theory-of-fear-indir.html/feed 0