Fossil Echo indir

Fossil Echo indir Collosus yanı sıra Studio Ghibli filmleri Oddworld serisi, Ico ve Shadow etkilenerek, Fosil Echo denizin ortasında dev bir kuleye tırmanmaya bir gencin hikayesini ve onun yolculuğunu anlatır. Nasıl ve neden onun tırmanış sırasında oynanabilir flashback yoluyla cevap verilecektir sorular vardır var. Oyun tamamen animasyonlu cutscenes 15 dakika içinde sunuyor ve hikaye herhangi diyalog veya yazılı metin olmadan anlatılıyor.
Oynanış
Fosil Yankı bazı gizli elemanları ile platforming oyun “die & yeniden”, eski okul karıştırır. Abe’nin Oddysee ve Another World olduğu gibi, hata için küçük bir marj var; Hassas hareket ve zamanlama aracılığıyla almak ve karakter, genç, zayıf ve çoğu zaman savaşmak ya da öldürmek mümkün olduğu gibi karşı karşıya gelmekten kaçınmak için gereklidir …
Sanat
Fosil Echo önceden işlenen / el boyalı arka planlar ve el animasyonlu 2D karakterleri ile, detaylı bir sanat tarzı vardır. animasyon filmi tarzı benimsemek, o yemyeşil ormandan karla kaplı kule, bir dizi farklı ortamlar sunar. Hiçbir HUD veya herhangi bir gösterge ekranda, oyun başından sonuna kadar çeker hedeflemektedir.
Ses
Fosil Echo dünyası John Robert Matz (silah zoruyla, Rodina) ve ses tasarımı Gordon McGladdery tarafından (Rogue Legacy, Fantastic mekanizma) tarafından benzersiz, özgün müziğin iki saatten fazla bir süre ile hayata geçirildi. Müzik ve konser ses çalışma ruh ayarlamak ve oyun ve cutscenes sırasında hikaye ve eylemleri vurgulamak için.

Fosil Echo Phil Crifo (Öykü, Sanat ve Tasarım), Thierry Boura (Programlama), John Robert Matz (Müzik), ve Pit A Shell (Ses Tasarım) tarafından geliştirilmiştir.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 11 TEMMUZ 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com