Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri torrent indir

Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri izle ( m720p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri indir ( m1080p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri izle ( BluRay 720p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri indir ( BluRay 1080p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri izle ( BRRip XviD ) Türkçe Dublaj – Yabancı Dizi indir,

Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri(1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri (1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir
http://www.imdb.com/title/tt0944947
Dizi Türü: Macera, Dram, Fantastik
İmdb Puanı: 9,8/10 – 683.414
Vizyon Tarihi: :Game of Thrones (TV Series 2011– )
Süresi: 55 Dakika

Konu Özeti

Game Of Thrones 1. Sezon torrent indir , 7 Krallığın savaşı bitmiş ve tahta Geyik Sembolünü taşıyan Robert Baratheon geçmiş. Robert çılgın kralı tahtan indirdikten hemen sonra krallık içinde olaylar başlar ve kendine yardımcı olarak eski arkadaşı Ned Starkı çağırır. Kış tepesinde eski arkadaşını çağırmaya gittiğinde karısı ve kral katili ned starkın oğlu brain i gördüğü uygunsuz durum yüzünden öldürmeye çalışırlar.Çocuk bu durumdan sağ kurtulur ama hafızası o bölümü hatırlamaz. Ned kralın isteği olan Kralın sağ kolu olma görevini yerine getirmek için Kral şehrine gider. Olaylar Ned Starkı istemeyenlerin üzerine oyun kurması ve tahttan kral robbertı indirmeye çalışmasıyla başlar.
Bir avdan yaralı bir şekilde dönen robert tahtı ned starka bırakmam ister ama tahtın varisi olan Robbertin oğlu ned starkın kendisi hakkında ortaya attığı ensest ilişki tohumu olmasını reddeder ve ned starkı hapse attırır. Dizinin 1. Sezonu olayların zeminini hazırlar ve taht oyunlarında kimseye güven olmaması gerektiğini ortaya koyar. Ned Starkın ailesi olay sonrası dağılır ve birçok düşman edinir.  Kimse Starkları istemeyecektir. ve Kış tepesi artık ele geçirilmesi gereken biryer olarak görülmeye başlamıştır. Kellesi vurdurulan kış tepesi lordunun üvey evladı snow Kara kaleye diğer evlatları ise kış tepesine yapılan saldırılar sonrası dağılırlar. Bu süreçte pekçok kişi lordun ölümünü fırsat bilecek ve düzeni bozmak için ellerinden geleni yapcaklardır. Game of thronesin 1. sezonunda olaylar kısaca başlıyor diyebiliriz.
Ailesiyle birlikte kral şehrinde taşınan Ned olayların komplo üzerine kurulduğunu farkettiğinde ailesini derhal kış tepesine göndermeye çalışır fakat kralın askerleri onun peşine çoktan düşmüştür ve bütün adamlarını öldürürler. En son kızlarını kaçırmaya çalışan Nedi kötü bir son beklemektedir.
1. Sezonda temeli atılan olayların gelecek sezonları şekillendireceğinden şüpheniz olmasın. Herşey Lordun kellesinin vurulmasıyla başladı. Gelecek sezonlardada hikayemiz kaldığı yerden çoğrafyasını genişleterek devam edecek ve yen karakterleri diziye davet edeceksiniz. Her gelen karakter kendince Westeros’ta ( Game of thrones te krallığın olduğu ada ) bir plan yapacak ve bu planını oynayarak hayatta kalmaya ve tahta oturmaya çalışacak. İlk sezon savaş bakımından fakir geçsede gelecek sezonlar savaşı tırmandırcak ve tarafların birbiri için olan nefreti dahada katlanacak. Sizde dizide tarafınızı herkes starklardan yana seçeceksiniz. Dizinin en istenmeyen ailesi herzamanki olduğu gibi en onurlu kişilerin olduğu ailedir.  Starkarın soyunun nasıl kurutulduğunu birinci sezondan başlayarak görebilceksiniz.

Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri(1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri (720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri(1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

Game of Thrones 1.sezon tüm bölümleri TürkçeAlt Yazısını İNDİR