Phantasmal indir

0
 

Phantasmal indir Türkçe Yama
 

Phantasmal indir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Phantasmal pc indir

Karanlığın dibine vuracağınız korku oyunlarından. Hayatta kalma korku oyunudur. 90’lı yılların başlarında yıkılmasından önce tehlikeli, halsiz Kowloon Suriçi olarak, uhrevî dehşeti gizlenen karşı karşıya gerekir.

Sen kırılgandır. Sadece fiziksel, ama zihinsel hem de. grotesk yaratıklar senin çok aklı zorlayacak ve zihninizi kaybetme ölümden beter bir kader olabilir!

oran size karşı dik yığılmış, ancak sırf kurnaz yoluyla hakim olabilir. Sen, dikkatli kaynak temizlemek geçmişte gizlice ve düşman dikkatini gerekir. Eğer yakalanırlarsa, geri mücadele edebilirsiniz, ama çok uzun süre yaşamak için beklemeyin.

Çevre dikkatle Brian Bell, Riddick, Pi, Halka 2 Life dahil olmak üzere birçok Hollywood filmleri, eleştirmenlerin büyük beğenisini kazanan aydınlatma kurşun başkası tarafından hazırlanmış edilmiştir.

Temel Özellikler:
Fear bilinmiyor: Her köhne, iğrenç oda ve koridor benzersiz oluşturulur – önümüzdeki geliyor ne biliyorsun asla gibi anksiyete savaş!

Insane Do not Go: artık gerçeklik ve yanılsama arasındaki farkı söyleyebilir kadar korkunç yaratıklar karşısında ve boğucu karanlıkta pusudalar aklı aşındırmak olacak!

Softly Sırtı: Her size son olabilir var kavga. geçmişte gizlice ve mümkün olduğunca düşmanlarınızı dikkatini dağıtmak.

Işık, bir Ally ve düşman Hem: beka için her varlık bir bedeli vardır. Eğer aklı geri onları gerekir, ancak görülme riskine edeceğiz – akıllıca ışık kaynağı kullanın!

Survive temizlemek: havai fişek ve işaret fişekleri ahşap panoları ve metal borular yoluyla: kullanabileceğiniz herhangi bir şey için bir ortam scrounge. Silahlar nadirdir, ancak bulursanız bir yapmak gürültü her biraz daha yaratıklar çekmek ve sonunda çok daha kötü olacağını unutmayın!

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 11 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Phantasmal indir
 

Phantasmal indir Full crack İndir
       

Phantasmal indir Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
1.493
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Phantasmal indir

Tür: Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,6 GB

Crack: CODEX

Tarih: 14-04-2016

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!