Seraph PC indir

1
 

Seraph PC indir Türkçe Yama
 

Seraph PC indir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Seraph PC indir

Seraph PC indir Seraph hedefleyen olmadan … bir beceri tabanlı, akrobatik dövüş platform olduğunu! şeytanlar musallat bir hapishane onu kayıp gücünü korumak ve sonuçta kaçmak için savaşıyor Seraph olarak bilinen bir melek, Featuring. Gemi ölürse, bu yüzden seraph olacaktır: Ancak, karanlık büyü onu insan Gemi içindeki melek tuzak vardır.
Temel Özellikler
Gun-fu akrobatik dövüş – Seraph oyuncunun yerine akrobatik kaçırma odaklanmak için izin, ölümcül ateşli geniş bir yelpazede kendi hedefleri seçer. bunu yaparken yıldırım hızlı reaksiyonlar Dodge düşman saldırıları ve harika görünüyorsun!
Dinamik zorluk ölçeklendirme – Ekrandaki zorluk derecesi oyun her zaman zor olmasını sağlar. daha iyi yapmak, düşman zor (ama büyük ödül!).
Tasarlanmış dinlemek üzere – Düzeyleri procedurally üretilen ve rasgele pick-up, düşman ve patronların ile doldurulur. Dönüşüm özelliği sayesinde yeni silahlar, Miracles ve koruyucu öğeleri tekne ve bir sonraki şeytani karşılaşma için güçlü pasif küfür kilidini. Günlük ve weeky meydan skor diğer oyunculara karşı cesaretini test için izin verir.
Bir haydut gibi! – Seraph onu savaşlarda öldürülen, ancak bunu yaparken daha az maksimum sağlık ile canlandıracak anlamına gelecektir. tamamen ölürsen kampanya ile başlangıç ​​noktasını kaydetmek için gizli kapısı küreler keşfedin.
özellikleri seğirme – Seraph Seğirme modunda çalınabilir, izleyiciler flama sonra aslında oyun değiştiren bir pozitif ya da negatif değiştirici vermek düzeyleri arasında oy izin!

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 20 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Seraph PC indir
 

Seraph PC indir Full crack İndir
       

Seraph PC indir Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
781
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Seraph PC indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,3 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 21-09-2016

Dil: ingilizce

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!