XCOM 2 Digital Deluxe indir

0
 

XCOM 2 Digital Deluxe indir Türkçe Yama
 

XCOM 2 Digital Deluxe indir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

XCOM 2 Digital Deluxe edition pc indir

XCOM 2 Digital Deluxe edition pc 2016 indir, Sadece bu dünya kenarlarında yaşayan bir özgürlük marjı var. Burada, bir kuvvet insanlık için ayağa bir kez daha toplar. Her zaman çalışma ve imkansız oran bakacak şekilde, kalıntı XCOM kuvvetleri global bir direnç tutuşturmak, ve bir kez ve herkes için yabancı tehdidi ortadan kaldırmak için bir yol bulmak zorundadır.

RUN ON XCOM: Avenger, XCom mobil merkezine dönüştürülen bir yabancı tedarik tekne komutu alın. Yeni açık uçlu oyun size grev ekibe kılavuzluk nerede, ne kadar popüler desteği büyümeye ve ne zaman düşman karşı operasyonları mücadele için karar vermenizi sağlar.
İŞE direnişçiler: Beş asker sınıfları, kendi yetenek ağacı, her biri kendi taktik planı için özel asker oluşturmanızı sağlar.
TAKTİK GUERRILLA MÜCADELE: Yeni oyun sistemleri savaşta daha taktiksel esneklik sunuyor. Düşman devriye pusuya gizleme kullanın. Değerli dişli ve eserler için düşmanları yağma. VIP kurtarmak ve çıkarma noktasına onları taşıyan düşmüş yoldaşlar kaydedin.
DÜŞMANI BİR YENİ Breed: ADVENT güçlü yeni yabancı türlerin düşman bir farklı döküm, yabancı rejimin uygulayıcıları, ayrı bir taktik meydan sunmak.
ARAŞTIRMA, GELİŞTİRİLMESİ VE UPGRADE: Yapılandırma ve XCom savaş yeni yetenekler vermek için Avenger Odaları oluşturmak. Araştırma, geliştirme ve silah ve zırh tercih taktikleri uyacak şekilde yükseltmek için bilim adamları ve Mühendisler kullanın.
HER MİSYON EŞSİZ CHALLENGE IS: yabancı tesislerin derinliklerine, Wildlands gelen yabancı kontrollü mega kentlerin kalbine, dünya çapında misyonlar gidin. haritalar, misyon ve hedeflerin neredeyse sonsuz kombinasyonları vardır.
ÖZEL MODS CREATE: Toplum odaklı araçları kendi kampanya, taktik oyun, yabancılar, sınıflar, strateji oyunu özellikleri oluşturmak ve Buhar Atölye içinde paylaşmanıza olanak tanır.
BAŞ-to-head çok YAPAN: rastgele oluşturulan haritalar üzerinde insanlar ve uzaylılar ve savaş kafa kafaya bir karıştırın ve maç kadroları.

Çıkış Tarihi: 5 Şub 2016

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

XCOM 2 Digital Deluxe indir
 

XCOM 2 Digital Deluxe indir Full crack İndir
       

XCOM 2 Digital Deluxe indir Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
13.440
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!