A Druid’s Duel İndir

0
 

A Druid’s Duel İndir Türkçe Yama
 

A Druid’s Duel İndir
 

A Druid’s Duel PC 2017 indir

A Druid’s Duel 2017 Strateji Oyunları Parlak bir Yaz gününün sonu karlı bir Kış önüne çıkmaktadır. Ertesi sabah, renkli Sonbahar yaprakları patlaması getiriyor ve bunu Springtime yağmurlarının şaşırtıcı bir tufanı izliyor. Bir Şey (veya birisi) Kıymetli Mevsim’i kurcalamakta ve Alan’ı tam bir karmaşa haline getirmektedir.

Ezoterik Siparişler’in Druid’leri, bu verimli manzarayı uzun zamandır desteklemekteydi ve bu hassas mistik denge eğilimi gösteriyordu. Ve bu, Seasons’ın bu korkunç karışımına neyin sebep olduğunu keşfetmek için, Esoteric Training’ten yeni çıkan genç bir druid olan Warren’e kalmış.

Oyuncuların eylemlerine ve her biri güçlü bir hayvan yeteneğine sahip olan birimlere göre değişen bir oyun tahtası ile odaklanmaya devam etmenize ve nöbetinizin üstesinden asla izin vermemeniz gerekir.

İster tek oyuncu hikayesi 130 seviyeden fazla, 4 veya daha fazla oyuncu için yerel veya çevrimiçi çok oyuncularda anlatılıyor olsa da, yeni ve deneyimli oyuncular için yeterli çeşitlilik var.

Profesyonel olarak bestelenmiş soundtrack ve kaydedilmiş müzik Six Sixasons’ı hayata güzelce getiriyor.

A Druid’in Düellosu’nda rastgele bir şey yoktur. Basit bir kurallar seti, oyunun hızla öğrenilmesine izin veren, mevcut zorluklarınıza uyacak çeşitli güçlük ayarları ile tahtayı yönetir. Ama en zorlu koşullarında, yönetim kurulunun manipüle edilebildiği nüansları mastering geçirmek için aylarca harcama yapmayı umuyoruz.

   

A Druid’s Duel İndir
   

A Druid’s Duel İndir Full crack İndir
   

A Druid’s Duel İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
411
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
A Druid’s Duel İndir

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 435.50 MB

Crack: PROPHET

Tarih: 06-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!