Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

A-Train 9 V3.0 Railway Simulator indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

A-Train 9 V3.0 Railway Simulator indir

A-Train 9 V3.0 Railway Simulator indirSadece bir tren Oyunu ötesinde

A-Train 9 sadece bir tren simülatörü değildir: demiryolu sistemi üzerinde bir vurgu ile karmaşık bir şehir simülasyon oyunu. Şirketinizin öncelikle bir demiryolu kurumsal, ama aynı zamanda demiryolları için müşteri çekmek için binalar, yollar, fabrikalar ve birçok diğer iştirakleri inşa etmek gerekir. Sen sadece demiryolu üzerinden değil, servet bina, ancak bağlı ortaklıkları vasıtasıyla olacak. Tersi ortaklıkları senin demiryolu etkiler ve her şey: birbirine bağlıdır.
Şimdi onun sembolik CSX üniforma içinde EMD SD50 sahip!
Onun uzun yapılandırma ile bu yük treni hızla verimli teslimat için favori biri olacak!
Zaman ve Doğa
Yolcuların akış gün boyunca dalgalanma olacak, ve ölü dönemlerde trenler işletim işiniz için felaket olacaktır. A-Train 9 ince ayar için tren yollarının her izin programları üzerinde kapsamlı kontrol sunuyor. Büyümeye ve planlama geldiğinde de hesap arazi ve hava almalıdır.

Finansal Yönetim
Bir kar elde etmek istiyorsanız bilanço kırmızı olmamalıdır. Eğer finansal raporların eğer takip etmek ve başarılı olmak için isterseniz sizin yararınıza bankalar ve borsa kullanmanız gerekir! Vergiler de her yıl oyuna gelecek. Bir avantaj kazanmak için anlayışlı iş ve finans taktikleri kullanın.

Demiryolu Maliyetleri
Zaman ve doğa yukarıda belirtildiği gibi demiryolu etkilemez, ancak böylece diğer unsurları yapmak. Parçalar ve trenler inşa etmek ve korumak pahalı, bu yüzden hedef bir servet yapmak için eğer aşırı istemeyeceksiniz. Bazı istasyonlar, çok yönlü fakat pahalı ve diğerleri bunların kullanımı sınırlıdır, ancak korumak için ucuz olan. 10+ trenler her bir ayrı bir avantaj ve dezavantajı vardır, bu nedenle yeni trenler küçük bir servet harcamak akıllıca önce seçenekleri tartmak.

Malzemeler
Onlar iştirakleri imparatorluk inşa etmek ve büyümek için gerekli gibi malzemelerin büyük bir akış gerekir. Senin yük trenleri ve kamyonları performansını en üst düzeyde çalıştığından emin olun ve malzemelerin senin yönetimi optimize etmek oyun araçlarından yararlanabilirsiniz.

İştirakler
Kontrol Her iştiraki (daireler, mağazalar, restoranlar, parklar, vb) kenti, senin demiryolu şirketi ve cüzdanınızı büyümeye potansiyeline sahiptir. Ama hassas bir dengeyi var! Çok oluşturun ve boş binalar ve büyük bakım faturaları gerekecek. Çok az inşa etmek ve kimsenin yolcu olmadan trenler bırakarak, şehre akın edecek. Bölgenizde yeterince çekici ise diğer şirketler hareket edecek; Onlar bir gayrimenkul düzeyinde sizinle rekabet olabilir, ama onlar getirmek insanlar hala trenler kullanmak zorunda olacak.

A-Train 9 V3.0 Railway Simulator indir BENZER İÇERİKLER
A-Train 9 V3.0 Railway Simulator indir YAPILAN YORUMLAR