Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Abraca Imagic Games İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Abraca Imagic Games İndir

Abraca Imagic Games İndir peri masalı karakterlerinin yaşadığı, kötü çocuklarıyla ve tehlikeli papazlarla ülkesidir. O kadar ki prens büyüleyici olmanın eldivenlerin gerçekten çıktığı hain bir yol! İki, üç veya dört oyuncu hepsi bir dizi zorluğun üstesinden gelmek zorunda kalan prenslermiş gibi davranıyor, amaç … diğerlerini başarısız kılmaktır! Rekabet zor olacak, ama çok komik olacak!

Imagi’nin Büyük Romantik Oyunları başlamak için hazır! İlk yarışmacılar girişlerini yapıyor: Normal Prens Charming ve sevgili Prenses Abraca, Hansel ve Gretel (iki büyük çocuk) ve çeşitli renkli canlılar savaşa atlamak için bekliyorlar. Ve bu listeye daha fazla şampiyon var: Don Quichotte, mazoşist BBW (Kötü Kurt) ve kötü Kızıl Hood izliyor. Sıcaklığı arttırın, çünkü Kar Kraliçesi kuzeyden geliyor ve onunla büyük bir tüylü canavar getiriyor!

Ancak, yüksek doğu soylular arasında dostça şövalyeler hayalleri, canavarlara karşı aşırı savaşların gerçekliği ve her yere tuzak ve çukurlara sonsuz düşme gerçeği ile karşı karşıya kaldıklarında çöker! Bağlılık, cesaret, onur – hepsini unut! Onların en sert muhalifleri birbirleri olacak, çünkü sadece en kurnaz rakipler bu for-free zindan yarışını kazanabilir!

– Çocukluklarınızdan FUAR AYRICALIĞI … WHITE YAYIN versiyonunda:: Kaleler, ejderler, prensler, denizkızları, cadılar ve sihirli fasulye, iç çocuğunuzu uyandırır ve nihayetinde o sevimsiz kahramanlardan aptal gülümsemeyi kaldırmanızı sağlar. …

– Nihayet, gerçek bir TARAF OYUNU … GAMERS İÇİN: Kolay ve eğlenceli oynamak, zorlamak. Üçünüz canavarların bir prense karşı yüzleşebileceği veya prenseslerin terliklerinde hazır gürültülü bir modda durabilen, rekabetçi, özgür-bir öfkeli oyun.

– ÇALIŞMA VE MUHAFORUN SAATLERİ: Yalnızca 4 oyuncuya kadar çevrimdışı yerel çok oyunculu, 5 ortam, 2 çok oyunculu mod, 3 yalnız Meydan Okuma / Puanlama modu, kilidini açmak için sürprizler ve mega patronlar (en derin kabusların esin kaynağı). Bunların hepsi size Kanepe-komşusunu güldürmek ve sallamak için bol bol fırsat!

– PRINCE CHARMING or BEAST? Her ikisi de canım 5 prensden biri olarak (her biri kendi eşsiz güçleriyle), her sahneyi olabildiğince çabuk bitirmeniz gerekirken, 3 canavar rakibiniz seni yavaşlatmak ve düşmek için canavarları ve savunmaları etkinleştirir. Bir sonraki aşamaya geçmek için prensinize bir hayat bonusu kazandırmak için, bir arenada “en iyi arkadaşlarınızdan” 3’ü ile savaşan bir prenses oynayabilirsiniz. Aşkın gücü…

Dikkatli olun, ABRACA denetleyiciye özel bir oyundur, oyuncu başına 1 denetleyiciye gereksiniminiz olacaktır. Oyunu satın almadan önce bu tür cihazların sahibi olduğunuzdan emin olun. Oyun yalnızca 4 oyuncuya kadar çevrimdışı yerel çok oyunculu modda oynatılamaz.

Abraca Imagic Games İndir BENZER İÇERİKLER
Abraca Imagic Games İndir YAPILAN YORUMLAR