Absolver İndir – Full

2
 

Absolver İndir – Full Türkçe Yama
 

Absolver İndir – Full
 

Absolver torrent 2017 indir

Absolver İndir – Full Sıvı Gerçek Zamanlı Savaş: Kendinizi gerçek zamanlı savaşlar sırasında dört taktik tutumdan birine yerleştirin ve yıkıcı saldırı, kaçma ve saldırıları gerçekleştirin. Solo düellolar veya yoğun çok oyunculu melee savaşlarında rol oynadığınızda hareket silahınız olur.

Özelleştirilebilir Stil ve Akış: Oyuncular, kendi dövüş stilini, seçime bağlı bir silah seçip, eşsiz ve kişisel saldırı akışını tasarlamak için Savaş Güvertesinde saldırı düzenleyerek karakterlerinin oyun stilini tanımlayacak.

Çevrimiçi Multiplayer Aksiyon ve Anlatım: Beklentiler ve Absolverler, dünyadaki diğer oyuncularla sorunsuz şekilde karşılaşacak ve oyuncu etkileşimi ve seçimlerle ortaya çıkan eşsiz hikayeler üretecek. Bu anlar, gerginlikle doludur; savaş ya da arkadaş olma niyetleri asla net değildir: güven her zaman bir inanç sıçramasıdır. Karşılaşmalar kalıcı sonuçlar doğuracak ve arkadaşlar ya da düşmanlar ederken akıl hocalığı yapan ya da menejer bulan anlamlı ilişkilere dönüşecektir.

PvP ve PvE: Şampiyonların Absolverler saflarında zafer ve ilerleme kaygısı vereceği PvP savaş alanlarını da içeren zengin ve dinamik bir dünyayı ve oyuncuların ortaklaşa Adal’ın kalıntılarından nadir bulunan yağma ve teçhizatları almak için savaştığı PvE alanları keşfedin. .

   

Absolver İndir – Full
   

Absolver İndir – Full Full crack İndir
   

Absolver İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
1.664
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Absolver İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4.13 GB

Crack: Razor1911

Tarih: 29-09-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!