Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe Photoshop CS6 Extended Full İndir – Türkçe Torrent

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 Toplam Oy : (1) Genel Puan : ( 5,00 )
Loading...
 
 
 
   

Adobe Photoshop CS6 Extended Full İndir – Türkçe v13.1.3

 

Adobe Photoshop CS6 Full torrent, getirdiği bir çok yenilik ile birlikte çoğu grafik tasarımcının ve çalışmaları için kullananların göz bebeği konumuna geldi. Adobe Photoshop CS6 Full torrent Genel olarak resim düzenleme aracı olarak kullanılıyor ancak Adobe Photoshop CS6 Extended sürümünde video editörü de eklenmiş. Başka bir programa gerek duymadan hem fotoğraf hem de video üzerinde çalışma yapabilmek adına çok önemliydi.

Adobe Photoshop CS6 Extended Full Türkçe dil var. Programı nasıl kuracağınız ise indirdiğiniz dosyanın içinde detaylı olarak anlatıldı. Adobe Photoshop şikayet ettiği bir konu var ise o da programın işlemciyi fazla yorması ve uzun çalışmalar sonra gelen kasma problemleriydi. Adobe Photoshop CS6 Mercury adı verilen grafik motorunun yardımıyla bu konuya da değinmiş görünüyor. Çok daha hızlı ve akıcı olarak kullanılabilir hale getirilmiş.

Verdiğimiz Adobe Photoshop CS6 Extended v13.1.3 sürümü sadece Photoshop programını içerir. Diğer Adobe programlarıyla bir ilişki barındırmaz.

Adobe Photoshop CS6 Extended Full İndir – Türkçe Torrent BENZER İÇERİKLER
Adobe Photoshop CS6 Extended Full İndir – Türkçe Torrent YAPILAN YORUMLAR