Afterfall Reconquest torrent indir

0
 

Afterfall Reconquest torrent indir Türkçe Yama
 

Afterfall Reconquest torrent indir
 

Republique Remastered torrent indir

Savaşın patlak vermesinden sonra bir dünyaya adım ediyoruz. Bir savaş ki nükleer savaş başlığı imha nihai aracı, bir self-made kıyamet oldukça bir sahne değildi. Yeni silah kullanıldı. Kimse Gün Zero önce Entropi ücretleri hakkında duydum ve bir kaç sonra hikaye anlatmak kaldı.

İnsanların sadece iki grup kıyamet çatışma kurtulmayı başardı. İlk ‘kutsal kentlerin gizli derin dağların birinde barınak buldu şanslı olanlar oluşuyordu. Onların şans, ancak tükendi ilk kaynak oldu. Yakında bu cennetleri kendine yeterli olmadığını belli oldu. Birkaç yıl sonra kaynak tüketmek başladı ve nihayet kuru çalıştırdığınızda, yıpranmış ve hayata küsmüş ölüm bir kez daha ev aramak için yeni bir yer bulmak zorunda kaldılar.

Bugün, kutsal şehirlerin eski sakinleri yakıt ve araç içine işlemek için verimli toprak, temiz su ve kaynak arayışı içinde vadilere indi. Mutantlar ve yaban hayatı geri arazi alarak ve kayıp şehirleri ve medeniyeti yeniden inşa yavaş ve ardous süreci – Böylece fethini başlar.

İkinci grup ise … onların kaderi bir gizem kalıyor.

SİZİN MİSYON

Sen Corvin ailesinin hayatta kalan üyelerinden birisin. Senin görevin ailenizin imhasını neyin neden olduğunu bulmak ve suçlu intikam yürütmek için.

Her gece sen kabus tarafından perili ediyoruz. Onlar bir şekilde çocukluk bağlı ediyoruz. Sorun bunu hakkında hayal ettiğin senin çocukluk olup olmadığını gerçekten emin değiliz olduğunu. Çektiğiniz yol kolay değil. Yol boyunca size gerçeği bilmek istemiyorum bu çorak dünyada iş güçler olduğunu fark geleceğiz.

Senin tarafsızlığı rağmen, kendinizi entrikalara dolaşmış bulacaksınız kez daha fazla. Sen kıyamet sonrası dünyada birçok sırlarını ortaya çıkaracaktır. Belki bile herkesin zihninde büyük tezgâh görüntü olan efsanevi ‘Wastelands Pearl’, sırlarını keşfedeceksiniz.

Nükleer savaş bütün insanlığı sığınaklarda yaşamaya veya dışarıda ölüm kalım mücadelesine girmeye zorlamıştır. Mutantlar ve aç gözlü insanlar arasında bizse Corvin ailesinin kalan son üyesi olarak ailemizi kimin katlettiğini bulmak için mücadele ediyoruz.

TPS bakış açısına sahip The Afterfall: Reconquest korku ve aksiyon öğelerini bir araya getiren bir oyun.

   

Afterfall Reconquest torrent indir
   

Afterfall Reconquest torrent indir Full crack İndir
   

Afterfall Reconquest torrent indir MultiPlayer Yaması İndir
 
13.743
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Afterfall Reconquest torrent indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2 GB

Crack: FULL OYUN

Tarih: 19-02-2015

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!