Age of Empires Mobil Platformlara Geldi

0
   

Age of Empires Mobil Platformlara Geldi Türkçe Yama
 

Age of Empires Mobil Platformlara Geldi - Full PC Türkçe
   

Age of Empires Mobil Platformlara Geldi
Neredeyse her oyun severin mutlaka bir kez olsun oynadığı, 1997 yılında ilk oyunu çıkartılan Age of Empires şimdi de Android ve iOS cihazlara geldi. Google Play ve App Store’a “Age of Empires: World Domination” adıyla eklenen oyunda klasik AoE’nin yanı sıra pek çok özellik bulunuyor. Kontrol biçimi ve önemli birlikler direkt olarak aktarılmış.
AoE World Domination ücretsiz olarak indirilerek oynanabiliyor. Oyunu tek başınıza veya multiplayer seçeneğiyle diğer kişilere karşı oynayabilirsiniz. Multiplayer’da oynarken satın alınabilecek ek özellik ve yükseltmeler mevcut. Ayrıca oyunda klan sistemi uygulanıyor. Multiplayer’da klanınız ile birlikte diğer klan üyelerine karşın mücadele verebilirsiniz. Savaş kazandıkça yeni özellikler ve yükseltmeler geliyor.
Oynamak için kayıt olunması gerekmekte. Uygulamayı indirdiğinizde Facebook veya Google Plus hesaplarınızdan biriyle başlatabilirsiniz. Age of Empires’ın mobil versiyonu yıllardır bekleniyordu. Bu geri dönüş birçok strateji severin yüzünü güldürecek.

video.png (355×81)

video.png (355×81)

 

Age of Empires Mobil Platformlara Geldi
 

Age of Empires Mobil Platformlara Geldi Full crack İndir
         

Age of Empires Mobil Platformlara Geldi Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Age of Empires Mobil Platformlara Geldi - Full PC Türkçe
 
3.283
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!