Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Age of Empires Mobil Platformlara Geldi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Age of Empires Mobil Platformlara Geldi
Neredeyse her oyun severin mutlaka bir kez olsun oynadığı, 1997 yılında ilk oyunu çıkartılan Age of Empires şimdi de Android ve iOS cihazlara geldi. Google Play ve App Store’a “Age of Empires: World Domination” adıyla eklenen oyunda klasik AoE’nin yanı sıra pek çok özellik bulunuyor. Kontrol biçimi ve önemli birlikler direkt olarak aktarılmış.
AoE World Domination ücretsiz olarak indirilerek oynanabiliyor. Oyunu tek başınıza veya multiplayer seçeneğiyle diğer kişilere karşı oynayabilirsiniz. Multiplayer’da oynarken satın alınabilecek ek özellik ve yükseltmeler mevcut. Ayrıca oyunda klan sistemi uygulanıyor. Multiplayer’da klanınız ile birlikte diğer klan üyelerine karşın mücadele verebilirsiniz. Savaş kazandıkça yeni özellikler ve yükseltmeler geliyor.
Oynamak için kayıt olunması gerekmekte. Uygulamayı indirdiğinizde Facebook veya Google Plus hesaplarınızdan biriyle başlatabilirsiniz. Age of Empires’ın mobil versiyonu yıllardır bekleniyordu. Bu geri dönüş birçok strateji severin yüzünü güldürecek.

video.png (355×81)

video.png (355×81)

Age of Empires Mobil Platformlara Geldi YAPILAN YORUMLAR