Alekhines Gun indir

1
 

Alekhines Gun indir Türkçe Yama
 

Alekhines Gun indir
 

Alekhines Gun 2016 FULL indir

Alekhines Gun torrent indir Soğuk Savaş, küresel belirsizlik ve sivil huzursuzluk zaman yüksekliğidir. Ajan Alekhine, daha önce sunulan ülke tarafından onaylanmamış bir gizli faaliyete düşüncesizce götüren ahlaki bir pusula tarafından yönlendirilen bir çok yetenekli Rus suikastçı vardır.

Amerikan CIA ajanları ile birlikte çalışarak, senin görevin açık – başarmak nasıl bir şey ama olsa da – bir nükleer soğukluk gerginlik her geçen dakika büyüdükçe. Düşmanlar ve müttefikleri bulanıklık; Gerçek şu ki kimlik gibi muğlaktır. bir yanlış hareket yeni bir yön navigasyon, senin sonun olabilir bir dünyada bir fiyata gelir.
Özellikler:
HAREKET 11 AÇIK OYUN Düzeyleri – ilginç ABD, Avrupa ve Küba yerlerinizdeki doğrusal olmayan misyonları ile açık ortamlarda ile oynayın. atamaları yürütmek için birden fazla yol, gizli odaları ve çeşitli yöntemler keşfedin. çevresi içinde serbestçe hareket ettirin. seçtiğiniz herhangi bir sırayla hedeflerini takımları.
SİZİN misyonları kontrol – Kendi kişisel stratejisine dayalı misyonları içinde her aşamasını tamamlamak ve stil oynarlar. Böyle, zehirler kullanarak kazaları evreleme, ya da bilerek korumaları uyarı olarak taktiklerle denemeler.
SİZİN GİZLİ SIRALAMA MAKSİMİZE – dikkat dağıtıcı oluşturun, kilitleri almak, düşman kılıklara giriyorlar, yeni bilgiler ortaya koymak hayati belgeleri almak ve düşman imha için özel silah kullanmak. dikkat neden olmadan görevleri tamamlamak için kabiliyetine dayanan her seviyeden sonra ek silahlar kazanın.
DENEYİM SOĞUK SAVAŞ CASUSLUK – Alekhine en Gun Dünya Savaşı sonrasında Soğuk Savaş’ın ilk yıllarında başlayan ve 1960’ların başlarında Küba Füze Krizi boyunca uzanan, aşırı düşmanlık ve gerginlik bir anda gerçekleşir. Bu süre bir tarihsel perspektif sunarken, entrika katmanları eklemek ve komployu aydınlatmak yardımcı olmak için bilgi sunan sinema kesme sahneleri yaşayın.

Çıkış Tarihi: 11 Mart 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR

 

Alekhines Gun indir
 

Alekhines Gun indir Full crack İndir
 
10.667
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Alekhines Gun indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4,60 GB

Crack: CODEX

Tarih: 11-03-2016

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!