Anno 2205 crack indir

0
   

Anno 2205 crack indir Türkçe Yama
 

Anno 2205 crack indir - Full PC Türkçe
   

Anno 2205 crack indir

Anno 2205 indir
Anno 2205 crack indir

Anno 2205 ™ – sevgili şehir oluşturucu uzaya çıkartıyor!

Anno 2205 yılında daha iyi bir yarın inşa etmek vaadiyle geleceğe insanlığın bir sonraki adımı katılmak. Sen, zengin kuran şehirler ve büyük endüstriyel kompleksleri kalabalık, ama, sen uzaya seyahat gerekir halkınızın refah sağlamak için, dünyayı fethetmek.

Füzyon enerjisi bir bilimsel atılım toplumun tüm yönlerini devrim vaat ediyor. Gerekli izotopu, helyum-3, sadece Ay’a hasat miktarlarda bulunabilir. Uzaya çıkın ve kaynak ve güç için heyecanlı yarışta Ay’da yerleşmek.

Anno en ustaca ekonomik oyun sırt ve uzaya fırlatma, yeni zirvelere stratejik şehir kurma simülasyon alıyor!

Alkışlanan ŞEHİR BUILDER STARS İÇİN ULAŞTI
Anno 2205, ödüllü şehir kurma serisinin altıncı başlık, uzaya genişler. Ay’da üsleri kurmak, yeryüzündeki kıtaların Kolonize ve gelişen metropollerde içine şehirleri dönüştürmek için Ay’ın kaynaklar benim.

SINIRSIZ ŞEHİR BİNASI
Erişilebilir ve zorlu oyun saatleri Binlerce hikaye ötesine ve sonuçta binaların binlerce anıtsal şehirler büyümesine izin. Dünya’da ve Ay’da birden fazla yerde aynı anda büyüyen şirket kontrol. Oynanış size anında farklı bölgelerini bağlayan birden adalarda çalabilirsiniz devrimci bir oturum modu getiriyor. Anno 2205 önceki oyunlarda beş kat daha büyük adalarda sınırsız tekrar değeri sunan serisinin en büyüğüdür.

Indulgent GRAFİK YAŞAM İÇİN CITY GETİR
Yeni oyun motoru ihtişam gerçek duygusu sunar ve ayrıntı ve daldırma görülmemiş bir düzeye getiriyor. Sizin şehir, uçan arabalar ve çalkalama fabrikaları yanında bir milyondan fazla gelişen vatandaşlar, taşlama mayınlar, ve şaşırtıcı yaban hayatı ile hayat tüm tamamen animasyonlu ve eylemleri ile tahrik geliyor.

torrent-oyunindir.com Fark ile sizlerle… İyi oyunlar :)

 

Anno 2205 crack indir
 

Anno 2205 crack indir Full crack İndir
         

Anno 2205 crack indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Anno 2205 crack indir - Full PC Türkçe
 
1.580
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • KORAY KILIÇ

    LİNK YOK ?!

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!