ARC Continuum İndir

3
  

ARC Continuum İndir Türkçe Yama
 

ARC Continuum İndir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ARC Continuum 2017 indir

ARC Continuum 2017 Tanrı benzeri güce sahip bir cihaz olan ARC’yi vererek, zamanın akışını yavaşlatmak, geri sarmak veya işlemek için fantastik güçler saglayan zamanın kendisi üzerinde kontrole sahip olursunuz. Zamanın dokusunu değiştirin ve çok oyunculu kooperatif mücadeleleri için farklı zaman çizgilerinden kendinizin diğer sürümlerini çağırın. Bu güçleri, Taraan’daki ev dünyanızı köleleştiren acımasız fatihler Kasaar’a karşı kullanın.

ARC Continuum’un temel oyunu, ARC’yi ve onun çeşitli güçlerini bulmacaları tamamlamak, platformlamayı yenmek ve Kasaar’ın birçok kuvveti ile savaşmak için kullanır.

ARC hem zaman güçleri için bir kanal hem de güçlü bir silah olarak işlev görür. Belirli silah türleri veya belirli düşmanlara karşı, diğer güçlerle iyi çalışacak şekilde tasarlanan birden çok farklı güç vardır. Tank yavaş ve ağır zırhlı bir düşman, ancak av tüfeği yakın menzilde çok etkilidir ve yakınlardaysa kısa çalışma yapar. Zamanınızı kullanma Tankın yavaş enerjisi, kendiniz ve av tüfeği patlatmaları arasında mesafe koymanıza olanak tanıyarak, duruşuna dönüyor.

ARC Continuum dünyası zaman kaybına uğrayan eski bir medeniyet etrafında kurulmuştur. Oyun boyunca yolculuklarınız sırasında birçok bulmaca ve zorlukları çözmek için yaratıcı yollarla güçlerinizi kullanmanız gerekir.

Üstesinden gelmek zorunda olduğunuz tek şey bulmaca değil – Taraan’ın ev gezegeniniz Kasaar’ın sıkı işgali altındadır: dünyayı ele geçirmek ve teknolojinin iddia etmesini isteyen galaksiyi gezen savaşlı bir yarış. ARC’nin gücünü ararlar ve her ne pahasına olursa olsun en ölümcül askerlerinin bir kısmını kurarlar.

ARC Continuum’da, Taraian dünyasının parçaları zaman akışında. Bu lokalize bozukluklar zaman teknolojisinde deneyin sonucudur. Zaman içindeki bozulma ile, kendinizin diğer sürümlerinden yardım talep edebileceğiniz ve kooperatif çok oyunculu zaman hedeflerini tamamlayabileceğiniz alternatif zaman çizelgelerine atlama fırsatı bulacaksınız.

ARC Continuum tarihi, bilim, refah, ihanet ve karanlıkta batmış olan Taraan’ın eski gezegesinde kurulmuştur. Taraan tarihinin kaydedilmesinden çok önce, Tara halkı gezegenin gücünün cehaletinde yaşıyordu. Bununla birlikte, biri gezegenin benzersizliğini keşfetti: zaman kaosunu değiştiremeyen çıplak ve güçlü bir enerji. Bu keşiften yola çıkarak, yaşam ritmini kontrol edebilen ARC oluşturuldu. Bu güçle, bir medeniyet yüzyıllar boyu gelişip gerekçeli bir şekilde ortadan kayboldu. Günümüz Tara’lılar bu tarihten çok az şey biliyorlar ancak hikayeler efsanelerde ve efsanelerde korunuyor; şehirlerinin, geçmişinin eskitildiği yere inşa edildiğinin farkında değil.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

ARC Continuum İndir
 

ARC Continuum İndir Full crack İndir
       

ARC Continuum İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
990
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
ARC Continuum İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.83 GB

Crack: CODEX

Tarih: 05-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!