ARK Survival Evolved Early crack indir

1
  

ARK Survival Evolved Early crack indir Türkçe Yama
 

ARK Survival Evolved Early crack indir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ARK Survival Evolved Early crack indir

ARK Survival Evolved Early crack indirAğaçlarla dolu ormanlar ve madencilik metal ve diğer değerli kaynakları kesmektedirler yaparak, rampaları, kirişlere, direklere, pencereler, kapılar, kapılar, uzaktan kapıları da dahil olmak üzere karmaşık geçmeli bağlantılı parçaların, oluşan devasa çoklu fırlattı yapılar inşa etmek parçaları zanaat diğer birçok tipleri arasında, trapdoors, su boruları, musluklar, jeneratörler, teller ve elektrikli cihazların her türlü, ve merdivenleri. Yapılar böylece binalar takviye önemlidir, yeterince destek yok edildi eğer yük sistemi ayrı düşmek zorunda. Tüm yapılar ve öğeleri dinamik piksel başına boyanabilir işaretler, metinsel panoları ve diğer dekoratif objeler koyarak yanı sıra, evinizin görünümünü özelleştirmek için boyanabilir. Shelter hava aşırı azaltır ve kendiniz ve saklamak için güvenlik sağlar! Silahlar, giyim ve zırh dişli de kendi görsel stil ifade etmek boyanabilir.

(Her şeyi daha sonra kompost edilebilir kalori, tükettikten sonra poops ve bazı gübre diğerlerinden daha iyidir), çevrenizdeki yabani bitki tohumlarını seçin aşağı yatıyordu araziler, su onları onları bitki ve gübre ile onları beslemek. Bitkileri eğilimindedir ve onlar da mantıksal tarifleri bir bolluk yemek ve kullanışlı tonikler yapmak için kullanılabilecek lezzetli ve nadir meyve üretmek için büyüyecek! En güçlü özelliklere sahip bitki tohumlarının nadir bulmak için now! Vejetaryenler ve veganlar gelişebileceği ve bu master ve şiddetsiz bir şekilde ARK fethetmek mümkün olacak!

Özel Summon yerlere yeterli nadir kurban öğeleri getirerek, savaş için gelecek ARK adlı tanrı gibi efsanevi yaratıkların birinin dikkatini çekebilirsiniz. Bu devasa canavarlar oyuncuların ve evcil hayvanların kendi ordularının en deneyimli gruplar için bir son oyun golü sağlamak ve onlar mağlup eğer çok değerli ilerleme öğeleri verecektir.

NOT: CRACK + UPDATE İÇERMEKTEDİR.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

ARK Survival Evolved Early crack indir
 

ARK Survival Evolved Early crack indir Full crack İndir
       

ARK Survival Evolved Early crack indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
14.578
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
ARK Survival Evolved Early crack indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Ek Paketler (Crack)

Platform: PC

Boyut: 2,1 GB CRACK UPDATE

Crack: 3DM

Tarih: 05-06-2015

Kaynak: Yükleniyor..!

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!