Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Armor Clash II [RTS] İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Armor Clash II [RTS] indir

Armor Clash II [RTS] modern zırhlar ve deniz donanımı gibi klasik özelliklere sahip eski bir okul RTS oyunudur. Her biri için yüksek hızda teknik stealth destroyerlerden hardcore savaş gemilerine kadar 2 grup ve alt gruplar. Çatışmada oyuncular başlangıçta temel oluştururken, Rastgele Oluşturulan Görev’de hızlı tempolu muharebeler hemen başlıyor. Yerel ağ çok oyunculu oyuncular da mevcuttur, oyuncular birbirleriyle savaşabilir veya AI ile işbirliği yapabilir.

Çekirdek Özellik:
1. Taban yapımı, zırh, hava kuvvetleri ve donanma.
2. 2. hizip: 21. yüzyılın en ileri teknoloji ordusu olan Gaia ve 1980’lerden beri zorlayıcı gazileri olan Çelik İttifakı.
3. Özel birimlerle alt gruplar.
4. Yeniden Oynanabilir Çatışmalar.
5. Maksimum 4 oyuncu için yerel ağ çok oyunculu.
6. Rastgele üretilen savaş misyonu, hızlı savaşlar rastgele haritadan başlar.
7. Veteranslar, görünüş değişiklikleri, komutan yetenekleri vb. Ile aynı seviyeye çıkıyor.
8. Windows, Mac ve Linux desteği.

Gelecek için:
1. Sürekli güncelleme, yeni birimler, haritalar ve alt hizipler ücretsiz.
2. Buhar VR desteği çok yakında gelecektir.
Hikaye Çizgisi:
2035 yılında Yapay Zeka teknolojisi niteliksel bir sıçrayışa sahiptir. Dünyanın en büyük bilim insanları, insanlığın en iddialı projesi olan “Gaia” olarak bilinen Global Yapay Zeka Meclisi’ni tamamladı.

Gaia bulut üzerinde inşa edildi. Elindeki cep telefonlarındaki tüm cihazları uzaydaki uydulara bağlar. Gaia, geçtiğimiz haftada sevdiğiniz hamburger türünden son 10 yıldaki tüm hisse senedi fırsatlarına kadar tüm bilgileri toplayıp, daha sonra dünyanın her yerinde bilgi işlem kaynakları oluşturarak kitle verilerini analiz eder ve nihayet her insan için “nihai çözüm” ü hesaplar olmak. Yaygın insanlar için Gaia, her dakika için ne yapacağını, hangi yemeği yiyip, hangi makaleyi okuyacağını söyleyecektir. Bu bir emir değil, fakat insanlar her zaman Gaia’nın önerisini izleyerek bunu en çok fayda sağladığını buluyor. Ordu için Gaia komutan olarak oynuyor, aynı anda sahadaki her asker için en iyi hamleyi hesaplayabiliyor ve nihayet kimsenin yaralamadan zafere götürebiliyor.

Hollywood filmlerinde olduğu gibi, Gaia da insanı yok etmek için Skynet’i inşa etmedi ya da dünyanın fethi için uçağı ordusu kurmadı. Kaynak kodunda ilk ilkeyi izleyen Gaia, “insanın yerini almaz ama yardım etmez” in izini sürerek insana iyi hizmet etti. Ancak gerçek çatışma kendiliğinden insandan gelir: Birçok kişi Gaia sayesinde insan düşünmüyor ve sonunda özgürlüklerinden vazgeçiyor. Başlangıçta, bu sadece bir tür idealizm, ancak AI artan sayıda insanın işini kaybetmesine neden olduğunda isyan olmuştu. Çoğu geçmişte seçkinler, ancak Ai geldiğinde işe yaramaz hale gelir: Hiçbir fon yöneticisi işe yaramaz çünkü AI her zaman en iyi finansman çözümünü sunar; Gaia, askerlere direkt olarak cam kamera vasıtasıyla emir verebilir, bu nedenle memurlara ihtiyaç duyulmaz. Gaia’yı yapan bilim adamları bile kaçınılmadı, bilimsel AI çalışma matrisi bir profesörün hayat boyu çalışmasını sadece bir saat içinde yapabilir.

Sonunda, geçmişte bu seçkinler Gaia ile savaşmaya karar verdiler, ancak yakında tüm cihazları ve silahları Gaia tarafından kontrol edildiğini buldular. Kameralar ve dronlar şehirlerdeki her yere yayılıyor, insan güçlerinin bile saklanacak hiçbir yeri yoktu. Bu yüzden, terkedilmiş sanayi şehirlerine gittiler, fabrikaları tekrar inşa ettiler, 80s teknolojilerini kullandılar; tarihli olduğu halde Gaia’nın bağlanamadığı teknolojiler. Çelik mezarlığındaki tankları yeniden canlandırıp helikopterlere saldırıyorlar, WW2 savaş gemilerini yeniden inşa ediyorlar, bazı raporlar uzay mekiği platformunu yeniden inşa ettiklerini söyledi. Nihayet, bir anlaşma imzaladılar ve orduları, Gaia’nın kontrolü olmaksızın, kendilerine “Çelik Birliği” dediler.

Şimdi, Gaia ile Çelik İttifakı arasındaki savaş kaçınılmaz, hanginiz olursa olsun, iyi şanslar, komutan :)


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 64 bit Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10
İşlemci: 2.5 GHz CPU
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DX11 Compatitable Graphic card, NVIDIA GForce 460
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: 64 bit Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10
İşlemci: 3 GHz CPU
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DX11 Compatitable Graphic card, NVIDIA GForce 770/AMD HD 7870
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Armor Clash II [RTS] İndir BENZER İÇERİKLER
Armor Clash II [RTS] İndir YAPILAN YORUMLAR