Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ashbourne PC İndir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Ashbourne PC İndir – Full

Ashbourne PC İndir – Full Ashbourne, fantezi dışı bir açık dünya rol yapma oyunudur ve 15. yüzyıldan kalma bir dünyada bulunur.

Endewyn’in şerefini korumak amacıyla imparatorluğunuz adına savaşırken, Endewin imparatorluğunun şövalyesi olan Alexander Marshal’ın rolünü üstlenin; insanlar budur. Oyuncular, Endewyn’i savaşa yönlendirecek, düşmanları ve yolda duran diğer şeyleri silip süpürecek.
Özellikler
İsteğe bağlı yan aktivitelere sahip, arayüze dayalı hikaye
İskender’in gözünden, ashbourne’nin maceraya dayalı hikayesini takip edin, tamamlamak için dünya çapında isteğe bağlı yan etkinlikler yapın.

Farklı savaş tarzlarına izin veren akışkan dövüş sistemi
Ashbourne’s, oyuncuların uyarlayabileceği farklı savaş tarzlarına sahip olan bir dizi ölümcül silah kullanarak düşmanın ölümcül saldırılarına izin veren sıvı bir dövüş sistemi içeriyor.

Sarmalanan 15. yüzyıl dünyası
Ashbourne, dinamik aydınlatma, hava durumu ve günün hangi saatlerinde farklı atmosfere izin verebileceği ve keşfederken NPC davranışını etkileyebileceği, sürükleyici bir ortaçağ 15. yüzyıl dünyasına dayanıyor.

Çoktan seçmeli diyalog sistemi
Oyuncunun diyalog seçimi, dünyada izledikleri yolu değiştirebilir. Bir saygı ve sadakat sistemine bağlı olarak, değerler diyalog seçeneklerine ve eylemlerine dayalı olarak dalgalanmaktadır.

Ekonomi
Dünyanın dört bir yanında bulunan tatsız malları tüccarlara fazladan para satmak veya Endemyr’daki herhangi bir meyhanede Alea’yı oynayarak madeni paralar için kumar oynayabilirsiniz.

Ashbourne PC İndir – Full BENZER İÇERİKLER
Ashbourne PC İndir – Full YAPILAN YORUMLAR