Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashes of the Singularity Escalation full pc game

Ashes of the Singularity Escalation indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Ashes of the Singularity Escalation Full PC indir

Ashes of the Singularity Escalation Full PC

Ashes of the Singularity Escalation Full PC

insan ırkının teknolojik tekillik harikalarına galaksi yardımıyla amacıylae genişletti. Sen çok daha büyük bir galaktik imparatorluk size tüm dünyada geniş orduları yönetmek böylelikle kuvvetli duruma gelmiştir.RYO, Simülasyon, Strateji Oyunudur.

Şimdi, insanlık yeni bir düşman doğrulusunda hücum altında. kendilerini Substrat çağırarak, onlar varlığından insan ırkını yok etmek çalışırlar. Sen, Post-İnsan Koalisyonu kadar geliyorsa delegesi olarak, bu yeni tehdit yanı sıra kendi dünyaları iddia çalışıyor dönek insanlar hem ile ilgilenmek zorundadır.

Tekillik ve külleri: Escalation menfaatli hit strateji oyunu, Singularity Ashes olan her şeyi alır ve her şekilde üstünde genişler. Büyük dünyalar. Daha çok oyuncu. Daha birimleri. Daha hikayesi. Daha her şey.

galaksinin denetimi amacıyla Gönder İnsan Koalisyonu ya da sonsuz düşmanlar olarak Maddesini ve harp oyna. Dünyanın ilk 64-bit RTS motor, Nitro eşi benzeri olmayan kuvveti ile görülmemiş ebat ve detay Deneyim haritaları.

sıralanmış ya da unranked çok oyunculu modda dostlarınızla online oyun tadını ya da çatışma ya da kampanya modunda kuvvetli olmayan hile AI karşı kendiniz oynamak. senin ekonomiyi yönetmek amacıyla nasıl, orduları göndermek amacıyla ve ne birimleri inşa etmek zafer amacıyla çok mühim bulunduğu teknolojileri, tetkik ne karar: olursa olsun oynamak hangi modda, strateji anahtarıdır.

Tırmanma yeni özellikler baz oyuna eklemek ve daha da büyük harplar, daha detaylı stratejiler ve benzersiz dünyalar ve komplike haritalar üstünde heyecan verici harplar amacıyla önünü. çatışma tırmandı ve bir yönü seçmek süreyi gelmiştir.

Türkiye de ilk bizde torrent-oyunindir.com Farkı ile sizler için yayınlandı.

Çıkış Tarihi: 10 Kas 2016

Ashes of the Singularity Escalation indir BENZER İÇERİKLER
Ashes of the Singularity Escalation indir YAPILAN YORUMLAR