Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ashes of the Singularity full indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Ashes of the Singularity full indir

Ashes of the Singularity TORRENT indir Uzmanlaşmanız gerek en iyi oyunlardan biri olan ve Büyük orduları oluşturmak için bütün bir dünyanın kaynaklarının komuta yeni teknolojileri araştırma ve size engel herkesi yok etmek! Bu yeni, büyük ölçekli gerçek zamanlı strateji oyunu büyük ordular yönetmek ve düşmanlarına karşı birden fazla cephede bir savaş olacak.
Bir Bütün Dünyadan karşısında bir savaş
Dünyanın ilk 64-bit gerçek zamanlı strateji oyunu motorunun benzersiz gücü sayesinde, Singularity Ashes görülmemiş büyüklükte ve detay haritaları için izin verir.
senin savaş boyunca, normalde yalnızca birkaç etkin birimleri ile oyunlar için ayrılmış olan detayları ile birimlerin binlerce inşa edecek. Kocaman, kilometre uzunluğundaki Dreadnoughts, kendi ateşleme çözümleri ile her yarım düzine kuleleri olabilir. Her birimin vizyonu görme yerine bir savaş radyal sis hattı dayalı olduğu küçük birimler akıllıca görme fiziği gerçek hattında dayalı düşmanları hedef alacaktır.
Komut Benzersiz Üniteleri, hizipler, Orbitaller ve Yetenekler
iki fraksiyona Post İnsan Koalisyonu ve duygulu AI varlıklar, Yüzey biri olarak oynayın. Her iki taraf da ordular inşa ederken size çeşitli seçenekler sağlayan, yörünge yetenekleri, birimler ve araştırma seçenekleri kendi benzersiz bir dizi vardır.
Multi-Core Olmayan Hile AI motoru yaşayın
Küller güçlü bir çok oyunculu bir özellik seti vardır, bu tartışmalı hiç bir gerçek zamanlı strateji oyunu için tasarlanmış en gelişmiş AI motoru ne olduğunu içerir. Singularity Ashes CPU 4 çekirdekli en az gerektirir. Karşılığında, daha önce bir tek oyuncu RTS hiç görülmemiş bir meydan okuma düzeyi sağlayan, bunu aynı kurallara karmaşık stratejiler ve oyun oluşturabilir bir AI olsun.
Multiplayer Arkadaş Savaş Maçları
yabancılarla veya arkadaşlarınızla kurmak, özel, un sıralarda rekabet ya da kooperatif oyunları karşı sıralanmış oyunlarda yarışın. Eğer diğerlerine kıyasla durmak ve sayısal sıralamalarına göre benzeri beceri oyunculara maç nerede bulmak için dünya çapında sistemini kullanın.
Strateji ile Zafer iddia Hız değil
Oyunlar kazandı ya da stratejisine dayalı kaybolur, sen tıklayabilirsiniz değil ne kadar hızlı. senin ekonomiyi yönetmek için ve ne birimleri inşa etmek önemlidir nasıl ordular, nereye gönderileceğini teknolojileri, araştırma ne karar.
bütün bir dünyanın fatihi olarak, birden fazla orduları ile birden fazla cephede üzerinde mücadele edilecektir. nerede olduklarını takip, önceliklerini belirleyerek, rakibin stratejisini izcilik ve stratejik hayati kaynakların yakalama zafer için yol açacaktır.
Ascendancy Wars Gizemli Yeni Tehditler Encounter
Yıl 2178, insanlık tanrı gibi Post-İnsanlar dönüşmeye başladı ve şimdi galaksinin içine arttırıyoruz. Post-İnsan Koalisyonu kurdu ve nasıl hakkında daha fazla bilgi gizemli ne bu heyecan verici bir kampanya modunda yeni dünyalar keşfetmek olarak karşılaştıkları tehditler. “Senaryoları” modunu deneyin ve gibi benzersiz zorluklar üzerine almak “King of the Hill,” düşman sonsuz bir saldırılarına karşı çukurlar bir senaryo hayatta ne kadar süre sadece görmek için.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 31 Mart 2016

Ashes of the Singularity full indir BENZER İÇERİKLER
Ashes of the Singularity full indir YAPILAN YORUMLAR