Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Assassins Creed Chronicles China indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Assassins Creed Chronicles China indir

Assassins Creed Chronicles China indir
Assassins Creed Chronicles China Evrende bir heyecan yeni bir destan, Assassin Creed Chronicles tarih boyunca üç farklı uygarlıklara oyuncular ve zaman periyotlarını almak: Ming Hanedanı başlangıç ​​çökmeye, Sih İmparatorluğu Hindistan’da savaş ve Kızıl Ekim devriminin ardından gidiyor.

Oyunlar tarihini yeniden bir tutku paylaşmak gizli ustaları için tasarlanan, Assassin Creed Chronicles oyuncuları Assassin Creed evrenin bir 2.5D Reimagining içinde Assassins Shao Haziran, Arbaaz Mir, ve Nikolai Orelov somutlaştırmak izin. Gölgelerden öldürün, Parkour sanatı ustası ve çarpıcı, canlı resimlerinin bir koleksiyon inanç sıçrama almak
Çin Chronicle
Ming hanedanı çökmeye başlar gibi Assassin Creed Chronicles destan ilk giriş, Çin, 1526 yılında gerçekleşir. Bir kan davası ile onu vatan dönen, Shao Haziran, Çin Kardeşler kalan son Assassin somutlaştırmak. Yeni efsanevi Ezio Auditore tarafından eğitilmiş, o intikam almak için cehennem bükük ve onun düşmüş kardeşliği geri yükleme.
Özellikler
Bir imparatorluk parçalamak Tanık
Çin ve onun efsanevi yerlerinden genelinde seyahat. , Yasak Şehir çatıları düşmanları sapı Great Wall gölgeler gizlemek, ikonik tarihsel figürler karşılamak ve bu büyük İmparatorluğu keşfetmek.

Eşsiz bir sanat yönünde kendinizi
Daha çağdaş, izlenimci tarzı ile Çin 16. yüzyıl geleneksel fırça darbeleri özünü kaynaştırarak hayata, Shao Haziran macera bir uyandıran ve gerçekten yaşayan resim huşu tutacak.

Stealth yeni bir boyut alır
Assassin Creed Chronicles 2.5D bir ana Assassin olma heyecanını getiriyor. Scout, gizlice ve yakalanmamak için gizlemek. Islık ve maskeler kullanarak düşmanları Fool. Öldürmek ve kaçış, hedef bulun.

Deneyim hızlı ve akıcı “Saldırı Kursu”
Her Assassin Creed deneyim gibi, hareket özgürlüğü esastır. Eğer, tehlikeden çalışan engelleri ölçekleme, ya da gizlice tırmanma ister, sen gerçekten her şeyi yapabilir hissedeceksiniz.

Shao Jun’un cephanelik sizin ellerinizde
Yakın dövüş dövüş sanatları, güçlü bir Kian Kılıç ve onu benzersiz gizli ayakkabı bıçak: Eğer tespit edilmeden gitmek için başarısız olursa, her zaman Shao Haziran en güçlendirici savaş cephaneliği kullanılarak tarzı ile düşmanlarınızı tasfiye edebilir.

Birden uçakları gidin
Ön plana, orta ve arka ortamları arasında geçiş ve ihtiyaçlarınıza göre farklı yolları seçin. , Yeni yollar, tam yan görevleri açın gizli koleksiyon kapmak veya hedef hızlı yol almak

Assassins Creed Chronicles China indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları