Assassin’s Creed Empire ne zaman çıkacak

0
 

Assassin’s Creed Empire ne zaman çıkacak Türkçe Yama
 

Assassin’s Creed Empire ne zaman çıkacak
 

Assassin’s Creed Empire ne zaman çıkacak

ASSASSIN’S CREED NE ZAMAN ÇIKACAK
Dünyada hızla gelişen oyun sektöründe 2018 yılında piyasaya sürülecek oyunlar yavaş yavaş kendilerini göstermeye başladılar. Bunlardan biriside ünlü oyun yapım şirketi Ubisoft tarafından yapılan Assassin’s Creed Empire adlı oyun. Mükemmel grafikleri ile oyunseverler tarafından büyük ilgi göreceği tahmin edilen oyunun nasıl olacağı şimdiden merak konusu olmaya başladı bile. Günümüzde yeni çıkacak oyuların torrent desteğinin olması ise bu sektördeki kıyasıya mücadeleyi bir adım öne taşımaya devam ediyor.
2018 YILINDA ÇIKACAK OYUNLAR
Gelecek yılın oyun sektörü için altın değerinde bir yıl olacağını söyleyebiliriz. Çünkü gelecek yılda oyun piyasasında büyük oyunların hemen hepsinin yeni versiyonları piyasaya sürülecek. Rekâbet’in oldukça artacağı yıl olan 2018 yılında torrent oyun desteğini oyunları ile beraberinde getirebilen oyun şirketleri daima diğer oyunların bir adım önüne geçecek gibi duruyor. Ne zaman çıkacağına dair net bir bilgi verilmeyen bu oyunun ise 2017 yılının sonu ya da 2018 yılının ilk çeyreği içerisinde piyasaya çıkarak kıyasıya mücadelenin içerisine dahil olacağı belirtiliyor.
ASSASSIN’S CREED TORRENT
Eğer 2018 yılının ilk çeyreğinde çıkar ise Assassin’s Creed Empire oyunu tam bir kurtlar sofrasına düşmüş olacaktır. 2018 yılında çıkması beklenen Pes 2018, Fifa 2018, Gta 6, Half Life 3, Nba 2K18 vs. daha sayamadığımız bir çok oyunun içerisinde piyasada kendisine yer bulmaya çalışmak zorunda kalacaktır. Oyun şirketlerinin de farkında olduğu bu rekâbet durumunu ise kırabilecek farklı özellikler ile oyunu kullanıcılara sunmak, oyunun daha fazla tercih edilmesine yol açacaktır. Oyun şirketleri arasında torrent oyun indir seçeneğini ilk masaya yatıran daima oyununu ön plana çıkarma yolunda büyük adım atmış olacaktır. Çünkü torrent oyun oynayan milyonlarca insanın da bu oyunları tercih edebileceği belirtilmelidir.

   

Assassin’s Creed Empire ne zaman çıkacak
   

Assassin’s Creed Empire ne zaman çıkacak Full crack İndir
   

Assassin’s Creed Empire ne zaman çıkacak MultiPlayer Yaması İndir
 
1.298
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!