Assassin’s Creed: Revelations

5
   

Assassin’s Creed: Revelations Türkçe Yama
 

Assassin’s Creed: Revelations - Full PC Türkçe
   

Assassin Creed Revelations

Assassin’s Creed: Revelations torrent Full, İstanbul’un Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedilmesinden yaklaşık 50 yıl sonra, Assassin’s Creed: Revelations torrent Full Yavuz Sultan Selim’in tahta geçmesinden hemen önceki dönemi işliyor. Assassin’s Creed: Revelations torrent Full Bu süreçte Selim’in kardeşi Şehzade Ahmet de Osmanlı’nın yeni sultanı olarak ilan edileceğinden oldukça emin bir durumda. Selim’in küpeleri de unutulmamış bu arada. Dipnot olarak belirteyim.
Yayımlanan tanıtım videolarında Ezio’nun idam edilmek üzere olduğu ve son anda kurtulmayı başardığı sahneleri hatırlarsınız. İşte bu sahneler Assassin’s Creed: Revelations’ın giriş bölümünü oluşturuyor.
Aynı zamanda Desmond’ın bilincinin kapalı olması ve Animus’un içerisine hapsolmuş durumda olduğunu da bu sahnelerin hemen ardından öğreniyoruz. Desmond, kendi içinde bazı şeyleri çözmek zorunda ve Animus’tan tek kurtuluş yolu bu.

Ezio ise kendisiyle birlikte aynı gemide İstanbul’a dönmekte olan Selim’in oğlu Süleyman ile tanışarak Revelations’a giriş yapıyor. Süleyman henüz 17 yaşında ve yurtdışında eğitim aldıktan sonra İstanbul’a geri dönüyor. Fakat kendisi bir hayli mütevazi ve Ezio’ya kendini bir öğrenci olarak tanıtıyor.

Assassin’s Creed: Revelations Update 1.01 [SKIDROW]

 

Assassin’s Creed: Revelations
 

Assassin’s Creed: Revelations Full crack İndir
         

Assassin’s Creed: Revelations Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Assassin’s Creed: Revelations - Full PC Türkçe
 
34.452
OYUN BILGILERI 9 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!