Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Atari Vault 2016

Atari Vault indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Atari Vault FULL indir

Atari Vault torrent indir  Çocukluğumuzun En popüler Oyunlarından Biri olan Ateri Oyunları Bu paketle sizlere sunuluyor. Bu geniş oyun mahzeni içerisinde, Asteroids, Breakout, Championship Soccer, Dodge-Em, Double Dunk, Millipede, Outlaw, Pong arcade version, Sub Commander ve Super Breakout gibi daha pek çok oyun yer alıyor.
Klasik oyunları modern bilgisayarlarda oynamak hiçbir zaman zor olmadı.
Heyecanlı bekleyişin ardından Retro oyun fanlarını sevindirecek o an geldi. Steam’de bugünden itibaren 100 farklı Retro oyunu bulunabilecek.
Bununla ilgili bir sorun olmamasının yanında firma size bazı jestler yapmış. Tüm bu klasikleri bir araya toplamakla yetinmeyerek sizlere bu oyunları çift oyunculu olarak oynama imkanı vermiş. İster aynı bilgisayardan ister çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla bu nostaljik oyunları karşılıklı oynayabiliyorsunuz.

Oyunları merak edenler buraya tıklayarak tüm listeyi görebilirler

Heyecanlı bekleyişin ardından Retro oyun fanlarını sevindirecek o an geldi. Steam’de bugünden itibaren 100 farklı Retro oyunu bulunabilecek.

Bu geniş oyun mahzeni içerisinde, Asteroids, Breakout, Championship Soccer, Dodge-Em, Double Dunk, Millipede, Outlaw, Pong arcade version, Sub Commander ve Super Breakout gibi daha pek çok oyun yer alıyor.

Geçmişte joystick’i kavrayarak terleyen eller ve ekrana kilitlenerek yaşaran gözler, artık masaüstü bilgisayarların klavyelerinde ve monitör başında aynı duyguları yaşayacak. Atari platformunda multiplayer özelliği de bulunacak olan Steam Leaderboard üzerinden dünya çapında heyecanlı rekabetler olacağa benziyor.

Platformun tek olumsuz yanı, sadece Windows işletim sistemi için uyumlu olması.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 24 Mart 2016

Atari Vault indir BENZER İÇERİKLER
Atari Vault indir YAPILAN YORUMLAR