Attractio pc indir

0
   

Attractio pc indir Türkçe Yama
 

Attractio pc indir - Full PC Türkçe
   

Attractio pc 2016 torrent indir

Attractio 2016 pc indir, Yerçekimi değiştirmek ve Attraction sert ölümcül bulmaca çözmek için ilk siz olun! Dalek, Mia ve Keir, tartışmalı reality show kazanmak için rekabet: 3 yarışmacı kontrol edin. Sen zorlu seviyeleri boyunca geçmek maharet ve akıllılık gerekir. Bu meydan okumaya hazır mısınız?
Erkekler ve kadınlar daha iyi bir yaşam için umutsuz canlı TV hayatlarını riske. Güneş Sistemi’nin sakinlerinin Milyonlarca Cazibe yeni sezon için sabırsızlanıyoruz. Yarışmacılar ölümcül bulmaca çözmek reality show; Kazanmak için: Aslında o kadar ölümcül, hayatlarından orada bırakabilirsiniz tek bir yolu var.
Bu sezon: Keir, alçakgönüllü kökenli olan bir adam, para ödülü arar. Mia, mars bir polis, eve ileri teknoloji ödülü almak istiyor. Dalek, tehlikeli bir suçlu, geri onun özgürlüğünü kazanmak için oynar. Her biri onları yerçekimi işlemek sağlayacak farklı araçlar kullanarak farklı ölümcül bulmaca çözmek zorunda kalacak.
Attractio şaşırtıcı Eğlence Uzay İstasyonu’na (ESS), Mars yörüngesindeki bir yapay uydu yer alır. Bu istasyon yerçekimi manipülasyon oyunları ev sahipliği yapma gereksinimlerini karşılayan tek yer olan attractio yayın için özel olarak yaratılmıştır. Her zamanki gibi, Darius bu heyecan verici reality show ev sahipliği yapacak.
Attractio sırayla, sen fizik hakkında beklentilerinizi tekrar düşünmek yapacaktır, farklı nesnelerin çekimi yönünü manipüle etmek mümkün olacak first person shooter. Fizik yasalarının bu küçük değişiklikler etkileri size çeşitli şekillerde her odada çözmek için izin verecek kadar önemli şunlardır: Hayal gücünüzü ve maharet sizin en büyük araç olacaktır. Bununla birlikte, şimdiye kadar rastlamak en zorlu bulmacalar bazı bakan olacağım.
Oyun boyunca, sen reality show, Mia, Keir ve Dalek, kendi özel yetenekleri için tasarlanmış farklı bulmaca ve araçlar ile her biri yarışmacıların olarak oynayacağız.
Mia: Mars en ünlü dedektif onun fiziksel yeteneklerini test etmek ve o attractio ölümcül tuzaklardan kaçınmak, böylece onu kendi yerçekimi değiştirmek için izin olacak yerçekimi botları kullanacaktır. torrent-oyunindir.com iyi oyunlar diler. :)

Çıkış Tarihi: 19 Oca 2016

 

Attractio pc indir
 

Attractio pc indir Full crack İndir
         

Attractio pc indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Attractio pc indir - Full PC Türkçe
 
802
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Attractio pc indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2,5 GB

Crack: HI2U

Tarih: 19-01-2016

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!