Auto Age: Standoff İndir – Full

0
 

Auto Age: Standoff İndir – Full Türkçe Yama
 

Auto Age: Standoff İndir – Full
 

Auto Age Standoff torrent indir

Yanınızı seçin ve 80’li cumartesi sabahı karikatür tarzı batırılmış acımasız bir araba savaşı ölümcül bir oyuna tam gaz hızlandıracaktır. SAIGE ve Val Vega’nın arkasında, daha iyi bir gelecek için savaşmak için mi toplarsanız, kötü Dark Jaw’un ve çatlak Jawlings’leriyle tamamen egemenlik kurmaya çalışır mısınız?

Hurl, on iki oyuncuya çevrimiçi savaşın kaosuna kafa tutarak klasik kanepe kooperatifini tokalıyor ya da her ikisini birden yapıyor. Auto Age ile: Standoff’un çok yönlü bölmeli ekran oyunu siz ve diğer üç arkadaşınız özel olarak çatışmalara veya çevrimiçi savaşlarda bir araya gelebilir.

 

Yüksek teknolojili bir alçak platform dünyasında, elde edebileceğiniz her avantaja ihtiyacınız olacak. Şanzımanızı seçin ve güçlü silahlar ve füze rampası, sıkıştırma plakaları, mayınlar, güçlendiriciler ve daha fazlasını içeren en yeni araçlarla donatın.

Hafif, orta, ağır ve kule sınıfları dahil olmak üzere 14+ araç
30 + adet silah ve alet

 

Klasik Deathmatch savaşını (herkes için ücretsiz ve ekip bazlı) ateşleyin ve dört arazide haritalar arasında gezinmek veya Eşgüdüm ve stratejinin kral olduğu Nokta Yakalama modunda Eagle’s Nest’in kontrolü için savaşmak. Tek bir çevrimiçi maçta oniki oyuncu desteklendi.

 

Sinovizma ve gitar parçalamasının aracınızın imhası için arayışınızı arttırdığı retro-gelecekteki gösterge tablasımızın mixtape’inde ve film müziğimize bağlayın.

MixTape parça: 20SIX Yüz, Skull Fist, Stilz ve TWRP.
Altta: Jim Guthrie ve JJ Ipsen
Tema şarkısı: Matthew Reid

 

Bu oyun 2014’ten beri geliştirilmekte ve oyuncu geri bildirimi sürecin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Hataları ve oyun sorunlarını çözeceğiz, aynı zamanda tüm kanallardaki geri bildiriminizi de dinleyeceğiz. Oyunu lauch’tan sonra çimdikleyecek ve ayarlayacağız.

   

Auto Age: Standoff İndir – Full
   

Auto Age: Standoff İndir – Full Full crack İndir
   

Auto Age: Standoff İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
764
OYUN BILGILERI 9 ay önce eklendi
Auto Age: Standoff İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.27 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 09-10-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!