Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Automobilista pc 2016 games

Automobilista indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Automobilista 2016 – FULL indir

Automobilista 2016 – FULL indir, 2016 En gelişmiş yarış simülatörlerinden  sürücü koltuğuna oturun ve eşsiz araçların zevkine varın.
Reiza Studios’ önceki başlığa doğal halefi olarak – aslen 2013 yılında yayımlanan saygın Stock Car Extreme – AUTOMOBILISTA gibi Stock Car V8, Copa Petrobras de Marcas, Formula 3 Brezilya ve Mitsubishi Lancer Kupası gibi premium Brezilyalı yarış serisini simüle ediyor Şimdi kendi 2015 şampiyonaları her araba ve her parça paketleme.
Eğer 800 HP F1 arabasına kiralık kart atlamak mümkün olacak sadece AUTOMOBILISTA içinde;: Brezilya çekirdek ötesinde, AUTOMOBILISTA yoğun bir yarış oyununda bulacaksınız en farklı seçimleri ya da yarış araçlarından biri ile tamamlanıyor Süper Kamyon atlama rampaları bir Ralli-Kros Evox sürüklenen; bir dayanıklılık prototip tam 24 saat yarışı yönetmek için Formula Vee sürüş temellerini mastering den; Birkaç fare tıklaması içinde tüm bu ve çok daha fazlası – ileri ve geri tarihsel ve çağdaş içerik yoluyla GP yarışlarının onlarca örneğini içeren. Iyice araştırılmış ve akıcı maksimum simülasyon doğruluğu için geliştirilmiş, AUTOMOBILISTA çeşitli biçimlerde sadece motor sporları sağlayabilir eğlenceli yakalar.
kapsamlı yükseltilmiş – bütün bunlar – Stock Car Extreme zaten mevcut içeriğine ek olarak AUTOMOBILISTA Dinamik parça koşulları gibi yeni simülasyon özellikleri kampanyası, kitle fonlamasıdır SimRacing Bonanza önerilen tüm yeni araçların ve parçalar ekleyerek yeni bir düzeye çıkıyor gelişmiş iletim ve lastik modelleme, fizik, grafik ve ses, yeni oyun modları ve çok daha fazlası önemli yükseltmeleri!

 

 

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

ÇIKIŞ TARİHİ: 26 ŞUBAT 2016

Automobilista indir BENZER İÇERİKLER
Automobilista indir YAPILAN YORUMLAR