Aven Colony İndir

0
 

Aven Colony İndir Türkçe Yama
 

Aven Colony İndir
 

Aven Colony torrent oyun İndir indir

Aven Colony 2017 Aven Prime’ı keşfedin – dünyadaki hafif çöller, tundralar ve ormanların uzaylı gezegeni. Aven Koloni sizi yeni bir dünyaya yerleşirken karşılaşılan zorluklarla uğraşırken, küçük kolonilerinizi geniş, genişleyen şehirlere inşa ettiğiniz ve genişleten insanlığın ilk extrasolar yerleşiminin sorumluluğunu üstleniyor.

Aven Prime’ın egzotik dünyasının sert ve çoğunlukla tehlikeli gerçeklerinin zeminine karşı koloninin altyapısını oluşturun, vatandaşlarınızın refahına bakın, kaynaklarınızı yönetin ve sömürgeciliğinize refaha rehberlik edin.
ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:
YAŞLI DÜNYAYI KOLONİZELEŞTİRİN: Düşük oksijenli bir atmosfer, aşırı elektrik fırtınaları, parçalanmış fırtınalar, toz devilsleri, jeotermal havalandırmalardan ölümcül toksik gaz patlaması ve günlerce kendi mevsimi yaşadıkları bir dünyada insanlığa yeni bir ev inşa edin. Yemyeşil sulak alanlardan çok daha az yaşanabilir çöl ve kutup alanlarına kadar birçok biyomayı keşfedin.

 

YEREL SEFERLER: Dev kum kurtları, ölümcül veba salgın sporları ve “Sürünme” olarak bilinen kısır mantar enfeksiyonu da dahil olmak üzere çeşitli yabancı yaşam formlarıyla karşılaşın.

 

SİZİN KOLAYLIKLARINIZI DESTEKLEYİN: Yeni bir dünyaya yerleşmek stresli olabilir. Yeni bir Koloni Valisi olarak sömürgecilerin yeni çevreyle ilgilenmesine yardımcı olmak için fazla mesai yapmanız gerekecek. 12 farklı “kaplama” modunu kullanarak, koloninin Tarımı, Vatandaşları, Mutluluk, Suç, Hava, Elektrik, İstihdam, Kaynaklar, Yol Tarifi, Yapılar, Dronlar ve Su’yu arayabilirsiniz. Kolonistlerinizin saygısını kazanın ve Koloni Valisi’nden Seferi Başkanına yükselin!

 

GEÇMİŞİ KEŞFEDİN: Aven Prime dünyası birçok sırr taşıyor. Tam bir tek kişilik kampanyada oynayın ve bu cesur yeni dünyanın birçok sırlarından bazılarını ortaya koyan bir hikayeye katılın.

 

GELECEĞİ KALMA: Kolonistlerinize ev sahipliği yapmak, ticaret yolları kurmak, göçmenleri ağırlamak ve çok daha fazlasını yapmak için düzinelerce yapı oluşturmak için inşaat dronlarını kullanın! Kolonisini yeni zirvelere taşımak için mevcut binalarınızı birkaç yükseltme katmanı ile geliştirin!

 

EXPEDITION SİSTEMİ: Uzaylı kalıntıları keşfetmek, eserleri geri kazanmak, çöktüğü gemileri onarmak ve kayıp kâşifleri kurtarmak için çatlak ekibinizi kurun. Bölünmüş gruplardan, asilerden ve Aven Prime’ın kalan yeni robot koruyucularından uzak dururken, veba ve sürüngen spor yuvalarına geçmeye hazırlanın.

 

KIŞ İÇİN HAZIRLIK: Tam işlevli bir gündüz / gece ve mevsimsel döngü. Kış boyunca Aven Prime, dondurduğu ürünleri çiftlikten yiyemez ve güneş panelleri daha az elektrik üretecektir. Bu sert iklimden kurtulmak için önlemler alın!

   

Aven Colony İndir
   

Aven Colony İndir Full crack İndir
   

Aven Colony İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
3.485
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Aven Colony İndir

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 9.34 GB

Crack: CODEX

Tarih: 25-07-2017

Kaynak: YEREL KAYNAKLAR

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!