Avid Sibelius 7.5 indir

0
AÇIKLAMA RESİMLERYorum yap
   

Avid Sibelius 7.5 indir Türkçe Yama
 

Avid Sibelius 7.5 indir - Full PC Türkçe
   

Avid Sibelius 7.5 indir

Avid Sibelius 7.5 indirNe var ne yok

Sibelius, hem üst besteciler, yayıncılar ve öğrenciler tarafından güvenilen dünyanın en çok satan müzik notasyonu yazılımıdır. Sibelius 7.5 ile, ifade hızlandırmak ve şaşırtıcı gerçekçi müzikal cümleleme-yapmak yetenek ile iş-your ses ve video sürümlerini daha hızlı güzel, profesyonel puanları teslim ve paylaşmak sağlayan her zamankinden daha farklı şekillerde yaratıcılığınızı teşvik edebilir kalabalığın arasından sıyrılmak. Bu canlı performans, film ve televizyon, medya eğlence ya da sınıfta için müzik yazmak için en hızlı, en akıllı, en kolay yoludur.

Sibelius 7.5 Tanıtımı

Rakipsiz anlamlılık ve his – benzersiz ve tamamen yeniden tasarlanmış Espressivo 2.0 özelliği ile, Sibelius 7.5 daha anlamlı ve gerçekçi müzikal phrasings üretmek için size tam kontrol ve herhangi bir bireysel parçası ritmik hissediyorum özelleştirme verir. Yazılım şimdi daha iyi oynatma tempo işaretler, metrik vurgu, ödemesiz notları, mordents, caesuras ve nefes işaretleri gibi gösterimde ayrımları yorumlayabilir çünkü, sen bunu amaçlanan yolu duyulmasını puanınızı her nüans duyabiliyorum.

Navigasyon Hızlandırılmış – düzenleme veya oynatma için hızlı herhangi bir bölümünü gitmek için sağlayan ne kadar büyük ya da karmaşık yeni Timeline penceresi ile, ne olursa olsun puanınızı tüm yapının hızlı bir bakış olsun. Basitçe zaman kodu cetvel halinde, herhangi çubuğunda tıklatın veya herhangi bir bölgenin üzerine prova işaretleri, tekrar yapıları, yorumlar, anahtar imzaları, tempo da dahil olmak üzere puanınızı, makyaj ve daha önemli nesneler o bölüme hemen atlamak için.

Kolay işbirliği ve paylaşım – başkalarıyla daha kolay işbirliği ve duymak dünya için kompozisyonlar dağıtmak için sağlayarak, Sibelius 7.5 Sibelius First puanı paylaşımı ve sosyal medya tüm özelliklerini alın. E-posta yoluyla paylaşın puanları, upload ve ScoreExchange.com üzerinde notalar olarak bunları yayınlamak ve hatta YouTube, Facebook ve SoundCloud bir video ya da ses dosyası olarak kompozisyonu paylaşabilirsiniz.

Kompozisyon İhracat Video – başkalarına bir DVD ya da çevrimiçi ile işinizi paylaşmak puanınızı bir video dosyasını kaydedin. Sibelius görmek ve Sibelius gerektirmeden işinizi duymak başkalarını sağlayan Mac veya Windows Windows Media Video (.wmv) QuickTime formatında (.mov) ‘de 1080p çözünürlüğe kadar çeşitli verebilirsiniz.

Tam Scorch uygulaması entegrasyon – tamamen interaktif çalma, uygulamada, performans ve yayıncılık için (iTunes mevcuttur) doğrudan iPad Avid Scorch İhracat Sibelius puanları. Sibelius otomatik sayfa yönlendirme, staves sayısı, marj boyutları ve daha fazla özel önem vererek, iPad ekran için puanınızı optimize eder.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

-Intel Core 2 Duo veya daha iyi (veya eşdeğeri)
RAM -4+ GB
-40 GB sabit disk alanı (SSD tercih)
-ASIO Uyumlu ses kartı

 

Avid Sibelius 7.5 indir
 

Avid Sibelius 7.5 indir Full crack İndir
         

Avid Sibelius 7.5 indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Avid Sibelius 7.5 indir - Full PC Türkçe
 
1.042
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Avid Sibelius 7.5 indir

Tür: Full Program indir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 1.24 GB

Crack: FULL

Tarih: 11-07-2015

Dil: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi ve Rusça

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!