Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Awesomenauts Overdrive Expansion indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Awesomenauts Overdrive Expansion indir

Awesomenauts Overdrive Expansion indir Yıl 3587.  Devasa robotların orduları karşılıklı ve eşit güçte olduğundan savaşın Genişliği artık  Uzayın derinliklerindeki yıldızlara kadar uzandımakdaydı. Galaksinin hakimi olmak için, evrendeki en güçlü paralı askerleri: Awesomenaut’ları çağırıyorlar!

Awesomenauts 3’e 3 oynanan aksiyon dolu bir MOBA, aynı zamanda bir platform oyunu. Arkadaşlarınızla çevrimiçi savaş alanlarına isterseniz aynı ekranda, isterseniz çevrimiçi bir grup oluşturarak katılın.

Seçiminiz her ne olursa olsun, oyuna başlamak için asla beklemeyeceksiniz; çünkü oyundaki ani giriş-çıkış sistemi diğer oyunlarda yer alan bekleme süresini ortadan kaldırıyor!

Oyun stilinizi yansıtacak, zevkinize göre özelleştirilmiş yeni karakterler ve yetenekler yaratırken yeni stratejiler tasarlayın! Oyuna sürekli olarak yeni eşyalar ve Awesomenaut’ların eklenmesinden kuşkunuz

olmasın!
Ana Özellikler:
Cumartesi sabahı çizgi filmi geri geldi – 3’e 3, 80’ler çizgi filmi stilinde, çevrimiçi platform-aksiyon oyunu
Bu bir MOBA! – Sınıflar, geliştirmeler, canavarlar, taretler, ana üsler ve taktiksel derinliğin hepsi var. Awesomenaut’lar gerçekten eşsiz bir MOBA deneyimi yaratmak için hızlı bir oynayış ekliyor.
Awesomenaut’lar – Özelleştirilebilen Awesomenaut’un kontrolünü elinize alın. Her karakterin kendine özgü saldırıları ve yetenekleri olduğunu da unutmayın.
Aynı ekranda oynayabilme – Aynı ekranda 3 kişiye kadar çevrimiçi ya da çevrimdışı oynayabilme!
Düzenli güncellemeler – Düzenli olarak yeni Awesomenaut eklemesi, denge değişimleri, DLC ve daha fazlası.
Eleştirmeyin, özelleştirin! – 150’den fazla eşya ile yeteneklerinize baharat katın, Awesomenaut’larınızı kendi oyun stilinize göre, istediğiniz gibi kişiselleştirin!
Sınırları zorlayın – Birçok egzotik gezegende ve uzay gemisinde yer alan savaşlar ile aksiyona doyun!

Awesomenauts Overdrive Expansion indir BENZER İÇERİKLER
Awesomenauts Overdrive Expansion indir YAPILAN YORUMLAR