Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Batman v Superman Adaletin Şafağı Full HD Tek Parça İzle

Batman ve Süperman Adaletin Şafağı 2016 türkçe dublaj izle

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Diziler
  • Batman ve Süperman Adaletin Şafağı 2016 türkçe dublaj izle
 
 
 
 
 

Batman ve Süperman Adaletin Şafağı izle

Batman ve Süperman Adaletin Şafağı izle

Beyazperdede çizgi roman dünyasının devrim yaptığı şu günlerde en ağır toplardan biri olacak olan Batman ve Süperman Adaletin Şafağı filminin konusu resmi olarak açıklandı.

DC Comics’in şu an için sinema sektörünü elinde tutan Marvel’a karşı ciddi bir yapılanmaya girdiğini artık hepimiz biliyoruz.

Bu yapılanmanın ilk ürünü olarak beyazperdede Man of Steel çıkmış, ardından DC Comics müthiş bir atağa kalkarak pek çok gelecek filmini açıklamıştı. Bunlardan şu an bize en yakın olanı ve şüphesiz en merakla bekleneni Batman v Superman: Dawn of Justice.

Çizgi roman evreninde başı çeken iki efsanesinin karşı karşıya geleceği filmden ser verip sır vermeyen DC Comics, sadece küçük bir tanıtım video sunmuş, sonra gölgelere doğru çekilmişti. Tanıtım videosunu hatırlayacak olursak; Superman’in bir kurtarıcı mı yoksa bir tehlike mi olduğu konusunda ayrıma düşen insanlar, Superman’i zor bir durumda bırakıyor dersek yanlış olmaz.

Çünkü bir tarafta fanatikler bir diğer tarafta nefret eden bir kitle. Ardından Batman’in özel zırhı ile Superman’i karşısına aldığı bir sahne gözüküyor, tanıtım videosunu izleyenler heyecandan bir baygınlık geçiriyor….. Neyse sahne yine aklıma gelince heyecanlandım, sonra da daha şimdiden efsaneleşmiş o soruyu soruyor; ”Tell me, do you bleed?”. Ve ardından gelen bitirici vuruş; ”You will!”… Yok ya ben anlatınca o etkiyi vermedi, siz en iyisi bir daha izleyin:

Batman ve Süperman Adaletin Şafağı (720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

Batman ve Süperman Adaletin Şafağı 2016 türkçe dublaj izle YAPILAN YORUMLAR