Battle Fantasia indir

0
   

Battle Fantasia indir Türkçe Yama
 

Battle Fantasia indir - Full PC Türkçe
   

Battle Fantasia indir

Battle Fantasia indirIşık ve Karanlığın savaşı bir kez daha relit olmuştur
“Battle Fantasia”, fantezi RPG 2D oyun artık Steam göründüğünü Dövüş temalı! Son bakiyeleri ile donatılmış ve gelişmiş görsel efektler, düşmanlar mücadele ve şerrinden dünyayı kurtarmak!
Çarşı sahneden fantezi Live!
Senin monoton rakibini yakalamak ve yıkıcı bir karşı saldırı sunmak için, paha biçilmez parry sistemi “Gachi” kullanın! Ve, bu zararı en üst düzeye çıkarmak, ya da rakibin savunma açıklıkları oluşturmak için olsun, sınırlı bir süre için güç-up karakter “Heat-Up” kullanın! Karakter modelleri 3D tasarlanmış ve daha iyi bir görsel deneyim için 2D tarz uyacak şekilde harmanlanır. 2D dövüş oyunu dokunuş kaybetmeden, çarpıcı görsel efektler yaşayın!
Işık ve Karanlığın hikayesini açın
12 seçilebilir karakterler, 24 toplam senaryolar. Her karakterin hikayesi her savaş ile genişler ve belirli koşullar altında kendinizi istenmeyen bir yolda yolculuk bulabilirsiniz İzle ..?
Eğer hikaye ile ilerleme gibi her karakter için alternatif kostümleri kilidini, ve sonunda Karakter Seçimi menüsünde son silik simge * kendini açığa olabilir !?
* Bazı oyun modlarında kullanılabilir değil.
Çoklu oyun modları
Pratik modu ile yeteneklerinizi geliştirin ya da Survival modunda en iyi rekor hedefliyor deneyin! Ya da, Time Attack modunda hızlı speedrunner olun! Ayrıca Galeri modunda tekrar diğer oyun modları elde edilen resimlerde görebilirsiniz.
Dünya ve hissesini iddia karşı savaş!
Evinizin rahatlığında oyunculara karşı mücadele! Oyuncular kazanç ve kayıplar kaydedilecektir sırada maçlar, savaşmak için seçebilirsiniz, ya da Oyuncu maçlar taşımak ve mücadele kimin seçebilirsiniz. Oyuncular ayrıca “Oyuncu Match” modunda bir özel maç oluşturabilir ve diğer oyuncuları davet edebilir.

 

Battle Fantasia indir
 

Battle Fantasia indir Full crack İndir
         

Battle Fantasia indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Battle Fantasia indir - Full PC Türkçe
 
1.907
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Battle Fantasia indir

Tür: PC OYUNLARI, Aksiyon Oyunları, Dövüş Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2,4 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 08-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!