Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Battlefield 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Battlefield 3

Battlefield 3 Full İndir (kısaca BF3), 25 Ekim 2011’de Kuzey Amerika’da, 29 Ekim 2012’de ise Avrupa ve tüm dünyada piyasaya sürülen, Battlefield yapımcılığını Digital Illusions CE’nin, Battlefield 3 Full yayımcılığını ve dağıtıcılığını ise Electronic Arts’ın yaptığı video oyunu. Battlefield 3 Full Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için çıkmıştır. Battlefield 3 Full serisinin 11. oyunudur.

Battlefield 3 Full ’ün tek oyunculu kısmı 2014 yılında geçmekte. Oyun çok oyunculu modun yanı sıra senaryo modunun kooperatif oynanış modunuda içeriyor. Kooperatif oynanış modu senaryodan bağımsız ve 2 kişiye destek vermekte. Bu modda özel haritalar ve görevler bulunuyor. Kooperatif oynanış modunda toplam 10 tane harita bulunuyor. Jetler ve yere yatma özelliği (prone), Battlefield 3 ile geri gelmekte. Battlefield 3’ün Limited Edition paketi Microsoft Windows ve konsollar için çıktı. Oyunun PC versiyonundaki çok oyunculu modu 64 oyuncuya kadar destek verirken konsol versiyonu ise en fazla 24 oyuncuya kadar destek verebilemekte. Bunun nedeni konsolların yeterli network performansına, cpu/gpu gücüne ve hafızasına sahip olmamasından kaynaklanıyor. Ayrıca oyunda bolca küfür bulunmaktadır. Bu da oyunun ESRB’de M olarak sınıflanmasına neden olmuştur.

Battlefield 3 Full için, önceki oyundan 2 kat daha büyük bir ekip çalıştı. Ayrıca Battlefield 3’de önceki oyuna nazaran her şey yıkılabilecek. Digital Illusions CE’nin yapımcılarından Patrick Bach’dan gelen açıklamaya göre oyun dedicated server desteği de içerecek. Digital Illusions CE’ın genel müdürü Karl Magnus Troddeson oyunun tek kişilik modunun 6-10 saat arası süreceğini açıkladı. Oyunun çok oyunculu kısmında sekiz tane mod bulunacak. Bunlar: Conquest, Conquest Large, Conquest Assault, Conquest Assault Large, Rush, Squad Rush, Squad Death Match ve Team Death Match. Oyunun Team Deathmatch modunda araçlar yer almayacak. Battlefield’in resmi blog sitesi BFBlog’dan yapılan açıklamaya göre oyunda sonradan açılabilecek silah sayısı Battlefield 2’ye göre 10 kat arttırıldı. Oyunun PC versiyonunu oynamak için Origin’e üye olmak zorunlu hale getirildi.
Oyun Autolog benzeri bir sistem olan Battlelog ile birlikte gelecek. Bu sistem ile birlikte arkadaş listesini düzenleme, sesli sohbet yapma, takım oluşturma ve diğer arkadaşlarımızın gelişimini izleyebileceğiz. Battlelog sistemi tamamen ücretsiz olarak sunulacak.
Battlefield 3’ün açık betası, Eylül ayında yapıldı. Betaya ilk katılan oyuncular ise Medal of Honor 2010’un Limited Edition paketini satın alanlar oldu.

Battlefield 3 Update 4

[youtube id=”TfrrAp1blaM” frameborder=”0″ allowfullscreen>

“]

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows Vista – Service Pack 2 – 32 Bit
İşlemci: 2 GHz Core 2 Duo 2.4 GHz ya da AMD X2 2.7 GHz
RAM: 2 GB
Boş disk alanı: 20 GB
AMD ekran kartı: DirectX 10.1 destekli 512 MB hafızaya sahip Ati Radeon 3000, 4000, 5000 ya da 6000 serisi ekran kartları ile Radeon 3870 ya da daha yüksek performanslı bir kart
Nvidia ekran kartı: DirectX 10 destekli 512 MB hafızaya sahip Nvidia GeForce 8, 9, 200, 300 ya da 500 serisi ekran kartları ile Nvidia GeForce 8800 GT ya da daha iyi performanslı bir kart

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 7 – 64 Bit
İşlemci: Quad-Core Cpu
RAM: 4 GB
Boş disk alanı: 20 GB
Ekran kartı: DirectX 11 destekli 1024 MB hafızaya sahip Nvidia GTX 560 ya da Ati Radeon 6950

[youtube id=”CLl7zsjwiEM”]

Battlefield 3 BENZER İÇERİKLER
Battlefield 3 YAPILAN YORUMLAR