Battlefleet Gothic Armada Tau Empire indir

0

Battlefleet Gothic Armada Tau Empire indir

Battlefleet Gothic Armada Tau Empire indir oyuncular özel ikramiye verilmesi, eldeki görevi sırasında yaklaşan savaş için genel bir strateji üzerinde bir karar verebilirsin. Bir Savaş dağıtım aşamasında oyuncu tarafından seçilir ve daha sonra değiştirilemez:
Mont’Ka Yolu -Battlesuits saldırı eylemleri sırasında kullanılmaktadır. Bu 5 ile düşman asker değerini azaltır ve hedeflenen alt sistemi yok etme şansı (bu aynı zamanda silah kaynaklı kritik hasar için geçerlidir) dört kişilik.
Kauyon Yolu – Sizin filo çok daha doğru uzun menzilli olur. Her geminin doğruluğu kaybı% 5 bir 6k birimler aralık itibaren her 3k birimleri azalır.
castes
Kastlar Tau İmparatorluğu’nun iyilik sistemini oluşturmaktadır. Bireysel gemileri tek Caste olabilir, ancak filo olabilir farklı Kast türlerinin sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Her Kast tipi belirli bir rol adamıştır:
Yangın Kast – yakın mesafe eylem için tasarlanan, Yangın Kast gemileri diğer gemilerin yangın sırasında uzaktan öncüler olarak hareket için idealdir.
Su Kast – Çok yönlü bir Kast, bir Nicassar Dhov eskort çağırır aktif beceri ve bir bonus verir pasif ile donatılmış.
Dünya Kast – ham ateş odaklanan Dünya Kast gemiler Deneysel Railgun ve ek Yükseltme yuvası ile donatılmıştır.
Hava Kast – Hibeler artan hız ve manevra kabiliyeti, hem de gemi özel bir manevra gerçekleştirirken büyük ölçüde düşman doğruluğunu azaltan özel pasif yükseltme tarafından çevikliği artan.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 01 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

961
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
BENZER OYUNLAR
Far Cry 5 İndir
45.157 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!