Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Battlezone 98 Redux

Battlezone 98 Redux indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Battlezone 98 Redux indir

Tüm zamanların en büyük bilim-kurgu strateji oyunlarından biri remastered görseller, online multiplayer ile Bahar 2016 döndürür ve Buhar Çalıştayı sınırsız mod içerik yakın.
“Uzay yarışı” gizemli yabancı biyo-metal üzerine ABD ve Sovyet Rusya arasında bir gezegenlerarası savaş için bir kapak başka bir şey değildir 1960’larda alternatif bir vizyon girin.

Şık ağır saldırı tankları, grev kruvazör, APC ‘ve daha bir ordu komuta ve Ay, Mars, Venüs, Titan, Io ve Europa yüzünden düşman patlama için göreve süper ısıtılmış mermiler ile hasara yol açıyor.
Çok önemli biyo-metal savaş temizlemek güçlü savunma dağıtmak, gelişmiş özellikler inşa ve epik bir çatışma her savaş iletin.
hiç olduğu gibi, devrimci, canlanmış ve remastered, heyecan verici bir first person eylem ve gergin RTS oyun Battlezone 98 Redux harmanı şimdi esastır.
ÖZELLİKLER
Kritik beğenilen RTS:
savaş komuta ve sürükleyici ilk kişi kokpit görünümünde aracın-araç mücadele.
Kundağı Motorlu Obüsler, MAG Toplar, Cold Fusion Lazerler, Gün Wrecker Topçu, ve daha fazlasını içeren büyük bir taktik cephanelik ile mekanize yıkım salmak.
Özelleştirin ve üretim fabrikaları, enerji santralleri, kışla, silah depolarının, komut kuleleri ve ölümcül defans kuleleri ile zemin-up üsleri güçlendirmek.
İki Patlayıcı Kampanyalar:
7 farklı gezegen ortamlarda 29 misyonları ile, iki ayrı singleplayer kampanyalarında Amerikalı ya da Sovyet güçleri olarak oynayın.
Şık Remastered Görseller:
tamamen yenilenmiş araçlar ve binalar, gelişmiş aydınlatma ve gölgeler, gelişmiş parçacık efektleri, yükseltilmiş animasyonlar, yükseltilmiş arazi, ve daha fazlası ile HD, olması gerektiği gibi Battlezone 98 oynayın.
2-8 oyuncu için Online Multiplayer:
“Deathmatch” klasik acele yaşayın, ya da “Strateji” modunda fikir bir darbe vurma savaşta becerilerini test.
Atölye Değişiklikler Buhar:
yaklaşık yirmi yıl yapımında bir topluluk içine dokunun ve bu yeni singleplayer ve multiplayer harita, yeni araçlar, yeni Huds, özel komut ve çok daha fazlası gibi mods, desteği ile yakın sınırsız yeni içerik keyfini çıkarın.
Editör Harita:
Henüz modder? Dahili harita düzenleme aracı ile kendi özel çokluoyuncu arenalarda oluşturun.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 18 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Battlezone 98 Redux indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları