Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Beat Cop İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Beat Cop PC indir

New York, daha çok bir canavara benziyor. Koyu karanlık köşeler ve Jack Kelly, bir cinayet yüzünden eski bir dedektif olarak sırlarını ortaya çıkarın. Eski dostlar tarafından bozguna uğratılmış ve unutulmuş olan bu berbat karmaşanın ardındaki gerçeği bulmak için son şansınız. İşin aslı, yeni patronun sana bok gibi davranıyor, karın cehennemden çıkan bir parayla para kazanıyor ve yerel mafya kafanı bir tabakta istiyor. Sanırım, Brooklyn’in ortasında, işler burada karmaşıktır diyebilirsiniz. Oh, ve bilet yazmayı, yayaları kınayanları unutmayın. Sonuçta dövüşmüş bir polissin.

Çok uçlu doğrusal olmayan hikaye
Birisi seni çerçeveledi ve kimse bu kadar değil de sana bir sıçanın kıçını veriyor. Bu şehirde her taşı çevirin ve kimin yaptığını öğrenin. Ne kadar çok eksik bulmacayı araştırırsanız bulursunuz, ancak dikkatli olun. Bazı şeyler hiçbir zaman günışığına getirilmemelidir.

80’in polis şovlarının özü
Hiç polis filmlerinin kahramanlarından biri olmayı hayal ettin mi? Elbette hepimiz gibi yapmışsın. Şimdi bir şansın var. Sonny Crocket’dan daha seksi ve Kirli Harry’den daha sert olun. Ve esprili dönüşler işe yaramazsa, her zaman bazı eski okul kıç tekmeleme yapabilirsiniz. Her şeyden önce 80’s!

Annenin onaylamayacağı mizah
Alaycı olun. Karanlık olun. Ne istersen yap Bu dünyada gülebileceğiniz binlerce şey var, daha fazla olmamanız gerekiyor, ama kimin umrunda. Dışarı ormanda bebeğim ve bazen stresini gidermek için bir şeye ihtiyacınız var.



MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3 (32 bit) / Vista
İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce 9600 GS, Radeon, HD4000, Shader Model 3.0, 512 MB
DirectX: Sürüm 9.0c
Ses Kartı: DirectX compatible
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7/Windows 8
İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Quad 2.7 Ghz, AMD Phenom(TM)II X4 3 Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 260, Radeon HD 5770, 1024 MB, Shader Model 3.0
DirectX: Sürüm 9.0c
Ses Kartı: DirectX compatible

Beat Cop İndir BENZER İÇERİKLER
Beat Cop İndir YAPILAN YORUMLAR