Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Beholder PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Beholder PC indir

Beholder PC indir bir apartmanın Devlet yüklü yöneticisi bulunur. gündelik rutin binaya gelip gidecek kiracılar için bir tatlı nokta yapmayı da içerir. ancak, bu gerçek misyonunu gizleyen bir cephe basitçe …

Birincil görevi gizlice senin kiracı izlemek ve onların konuşmaları kulak misafiri olduğunu. onlar, uzakta Devletin otoritesini tehdit ve üstleri için onları PROFiLi ne olursa olsun onların eşyalarını ARAMA yaparken kendi daire HATA gerekir. ayrıca yasaları ihlal ve ya yetkililere devlete karşı yıkıcı faaliyetler planlamakla yetenekli kimse RAPORU gerekir.

Bir totaliter bir makinede bir dişli olmaktadır!
lakin gene de insanlığa sarılmak ve başkalarıyla empati seçebilirsiniz.

Bir babanın şüpheli faaliyetleri rapor ve onun çocuklarını yetim olacak? yahut onun yasadışı faaliyetleri konusunda ayrıntılı bilgi vermemek ve ona doğru şeyler yapmak için bir talih verecektir? ayrıca aile umutsuzca gereksinim duyduğu parayı kazanmak için ona şantaj tercih edebilir.

şayet oyun oynamak bunun gibi, pek aşırı karakter ve görevler tam onlarca ile etkileşim edeceğiz. bununla beraber öykü şekilde etkileyecek kararlar yapacağız. Bu birkaç oyun sonları birine yol açacaktır – şayet kazandığınız biten!

Beholder PC indir BENZER İÇERİKLER
Beholder PC indir YAPILAN YORUMLAR