Beyond Enemy Lines İndir

0
  

Beyond Enemy Lines İndir Türkçe Yama
 

Beyond Enemy Lines İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Beyond Enemy Lines İndir – Full indir

Beyond Enemy Lines 2017 gerçek Aksiyon Oyunları bir PC Hardcore Taktik Nişancı. Amacınız Olmayacak Yardım, gereksiz araç ipuçları, kısıtlama yok! Geri tepmeyi kontrol etmeyi, araziyi okumayı ve taktiklerinizi uyarlamayı öğrenin – Enemy Lines Ötesi, beceri ve taktik kararların önemli olduğu acımasız, yoğun bir deneyimdir!
Akıllı AI Sistemi
A avukat AI yeni bir nesil savaş. Beyond Enemy Lines, bağımsız düşünceye sahip bir AI’ya sahiptir, yani her düşman önceden komutlanmış bir davranış olmadan çalışır. Tüm düşmanlar her tehdide dinamik bir tepki verir ve taktiklerini yeni ve yenilikçi bir ahlaki sisteme dayandırırlar. Bir dahaki sefer ne yapacaklarını veya nereye devriye gezdiklerini asla bilemezsiniz. Onlar sizinle iletişim kuracak, örgütleyecek ve gizlice konuşacaklar, onlarla yüzleşmeye hazır olun!
İleri Mücadele Mekaniği
Rakamsal olarak üstün bir düşmana karşı çeşitli silahlarla savaşacaksınız. Bomba, susturulmuş bir tabanca, harita bilgisayarı veya hatta korumaları dağıtmak için bir düdük kullanın ve gölgelerden vurmak için mücadeleye karar vermek için mevcut tüm taktik unsurları ve araçları kullandığınızdan emin olun. Ya da bir saldırı tüfeği ve av tüfeği alıp saldırgan yola devam edin!
Sınırsız Çözüm Sistemi
Tüm görevler açık bir şekilde tasarlanmıştır. Binlerce yol var, bu yüzden görevinizi tamamlamanın en etkili yolunu bulmak için ekipmanınızı kullanın!
Gürültü Hesaplama Sistemi
Beyond Enemy Lines hareket temelli bir gürültü hesaplama sistemini kullanmaktadır. Her hareket veya hareket, hareketinizden hesaplanan farklı bir yoğunlukta bir gürültüye neden olacaktır. Dikkatle, düşman sizi duyacaktır!
içerik
Beyond Enemy Lines, sekiz misyon uzun kampanyası ve iki özel bağımsız misyonla başlayacak ve ilk oyun oyunda toplam 10-15 saatlik bir oynatma süresine sahip olacak. Serbest bırakıldıktan sonra her biri ortalama bir oynama süresine sahip birkaç görev daha ücretsiz olarak eklenecek.
replayability
Beyond Enemy Lines, hardcore bir taktik shooter ve özellikle defalarca oynatılmak üzere tasarlanmıştır. Bir görevde hiçbir savegames yok, bu yüzden oyunu yenmek gerçek bir meydan okuma haline geliyor. Bu oyunu yenmek için sabır ve özveri gerektirir; bu da günümüzde çok yaygın olan eserler arasında öne çıkmasını sağlar. Ham yeteneklerinizin acımasız bir şekilde test edilmesini bekleyin!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Beyond Enemy Lines İndir
 

Beyond Enemy Lines İndir Full crack İndir
       

Beyond Enemy Lines İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
777
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Beyond Enemy Lines İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4.07 GB

Crack: plaza

Tarih: 30-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!