Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BioShock 2 Remastered indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

BioShock 2 Remastered indir

BioShock 2 Remastered indir Kör Sincap Oyunları ile çalışarak, BioShock, BioShock 2 remastered ettik ve BioShock Infinite onları * zamankinden daha iyi görünmesini sağlar. BioShock: Koleksiyon, ilk kez bir araya tüm tek oyuncu DLC ** ve daha önce hiç görülen video serisi ile tam üç başlık getiriyor, “Yönetmenin Yorum: BioShock Imagining,” Ken Levine anlayışlar var – $ 100 sadece $ 59,99 – içerik. Bu değerlerin bir sirk! Zaten Steam BioShock, BioShock 2, ve / veya Minerva Den sahipseniz ve, sen yayımlanmasından sonra ücretsiz ilgili başlık (lar) yeniden düzenlenmiş sürümüne yükseltme mümkün olacaktır. Bu değerlerin bir sirk!

Daha önce dizi hiç yaşamadığınız takdirde, artık ödüllü BioShock serisinin iki BAFTA onur dahil olmak üzere sayısız listeleri “Of-İyi” ve topladı 125’den fazla ödül tepesinde neden kendiniz için oynamak ve görmek için zaman, hem de bir böyle IGN, GameSpot, Game Informer, ve daha birçok gibi saygın çıkışları Yılın övgü olarak Gamescom En iyisi, E3 En çok ve Oyun. Eğer yıllar önce reskinned edilmiş şok ve her zamankinden daha iyi bakmak için retextured silahlar, plazmidler, düzeyleri ve karakter modelleri. Bunun üzerine, üç oyun için oluşturulan tüm tek oyuncu DLC tek bir pakette yüklü geliyor. BioShock için birlikte içerik: Koleksiyon içerir:

BioShock
video dizi, “Yönetmenin Yorum: BioShock Imagining,” Ken Levine, BioShock ve BioShock Infinite ve Shawn Robertson, BioShock Infinite üzerinde BioShock animasyon kurşun ve animasyon yönetmeni yaratıcı yönetmen sahip.
Orphaned Kavramlar Müzesi: Size bir arkası sahneleri orijinal oyun haline getirdiler asla atılan kavramların bakmak veren bir Rapture esinlenen sanal müze yürüyün.
Zor Odalar: BioShock hikayesi dışında, bulmaca, ekleyiciler ve Büyük babalar mücadele. Ve başarıları, tabii ki.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 20 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

BioShock 2 Remastered indir BENZER İÇERİKLER
BioShock 2 Remastered indir YAPILAN YORUMLAR