Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BioShock Remastered indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

BioShock Remastered indir

BioShock Remastered indir Rapture dönüş: 10 yıl orijinal BioShock olaylarından sonra yaklaşık Set, hikaye şimdiye kadar oluşturulmuş en büyüleyici ve ürkütücü kurgusal dünyanın birinden bir destan, daha yoğun yolculuk ile devam ediyor
Big Daddy şunlardır: Big Daddy olarak oynayarak BioShock imzası ve ikonik sembolü kontrolünü elinize alın ve güçlü yeni düşmanlar savaş olarak Rapture en korkulan sakinleri gücü ve ham gücünü yaşamaya
Ödüllü Anlatı devamı: Yeni ve benzersiz hikaye cihazları oyun en beğenilen hikaye birinin devamı için araç olarak hizmet
Koruyucu Denemeler: Sen çağrı aldığınızda: Tenenbaum umutsuzca, mümkün olduğunca ADAM’ı çalmak için Sofya Kuzu deli planını engellemeye yardımcı olması gerekir. Koruyucu Denemeler girin: sınırına silah ve Plazmidler sizin ustalık itmek için tasarlanmış çılgınca mücadele zorlukları. Her Davasının Amaç basit: Bir ADAM zengin cesedine Little Sister almak ve o değerli ADAM toplar iken onu güvende tutmak. Little Sister olarak muhalefet bağlar onu hedefe yaklaşıyor – Eğer saldırı hayatta olacak? Her Deneme dördüncü ikramiye yük-out önceki tüm yük-çıkışları tamamlandığında oyuncu aldığı yanı sıra, taze meydan tutarak, üç benzersiz silah ve Plazmid yük-çıkışları özellikleri
Multiplayer Özellikleri
Genetik Multiplayer Geliştirilmiş: yeni Silahlar erişimi kazanmak için oyun sırasında deneyim puanı kazanmak, Plazmidler ve oyuncular kendi oyun tarzına hitap benzersiz bir karakter geliştirmesine izin farklı kombinasyonlarda yüzlerce oluşturmak için kullanılabilecek tonikler.
Rapture Sivil Savaş Deneyim: Oyuncular Rapture vatandaşların ayakkabı içine adım ve ayrı Rapture parçaladı iç savaşa doğrudan katılacak.
okyanus tarafından iadesi önce Deneyim Rapture ve multiplayer için sıfırdan tekrar çalışıldı hepsi Kashmir Restaurant ve Merkür Suites gibi yerlerde ikonik ortamlarda üzerinde mücadele meşgul: Fall önce Rapture bakın.
FPS Gaziler Multiplayer Deneyimi Onların Touch ekle: Digital Extremes Unreal® ve Unreal Tournament® franchise ödüllü girdileri geliştirilmesi de dahil olmak üzere ilk kişi tetikçi deneyimi fazla 10 yıl getiriyor.
Sinclair Solutions Tester Paketi: Fırsat Bekliyor! silah yükseltmeleri 3 seti de dahil olmak üzere Rank Ödüller ile 50 bir rütbe artışı ile BioShock 2 Multiplayer deneyimi genişletin. Ayrıca, 20 yeni Trials, 2 yeni oynanabilir karakter ve 5 yeni maskeler tadını çıkarın. Evet! Biz bu ses istiyorum düşünmüştü!
Rapture Metro: değerli Sinclair Solutions test biri olarak, biz özel rönesans keyfini davet ediyoruz! Ama gerçekten özel ve tamamen yukarı sıralanır sadece. Ancak tüm test Rapture Metro 6 yeni haritalar için uygundur. golf handikap nedir? Her künt bir nesne bir golf kulübü bu taze yakın dövüş modu ile düşman içine handikap açmak için bu fırsatı atın. Hiçbir koyarak.
Zigo & Blanche: Mlle Blanche de Glace, uluslararası üne aktris, ya da Zigo D’Acosta, Rapture harika denizcilerin biri: BioShock 2 Multiplayer deneyimi için iki yeni karakterler ile Sinclair Solution Tüketici Ödül programına kayıt olun. Orada çık ve bu ödülleri kazanmaya başlayın!

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 20 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

BioShock Remastered indir BENZER İÇERİKLER
BioShock Remastered indir YAPILAN YORUMLAR