Bioshock Trilogy indir

0
 

Bioshock Trilogy indir Türkçe Yama
 

Bioshock Trilogy indir
 

Bioshock Trilogy indir

Bioshock Trilogy indirOn line hayatının, ABD Süvari gazisi ve şimdi işe silahla, yanlış kişilere borçlu, Booker DeWitt onun kayrak temiz silmek için tek bir fırsat vardır. O Elizabeth, gizemli bir kız çocukluğundan beri tutuklu ve Columbia uçan kentinde kilitli kurtarmak gerekir. Birbirlerine güvenmek zorunda, Booker ve Elizabeth kendi cesur kaçış sırasında güçlü bir bağ oluşturur. Birlikte, onlar, Columbia sokaklarında aşağı yüksek hızlı Sky-Lines boyunca, bulutlar zeppelins savaşmak ve gibi silah ve yetenekleri genişleyen bir cephanelik koşum öğrenmek hava şehrin tehditleri hayatta tüm süre ve karanlık sırrı açığa çıkarmak.
Temel Özellikler
Sky City – Columbia bulutların arasında uçmak için Rapture derinliklerinde bırakın. Bir teknoloji harikası, uçan şehir çok karanlık bir sırrı tutan güzel ve canlı bir dünyadır.
Olası Misyon – 1912 yılında Set, işe silah Booker DeWitt Columbia gök-şehir gizemli bir kız kurtarma ya da diri onu asla terk gerekir.
Kamçı, Zip ve Öldür – uçan Kentin ortasından zip ve ceza eller ölümcül saçmak olarak silahlandırılmış rulo bardak içine kentin Sky-Hatları çevirin.
Savaş şekil ve ince hava dışarı silah, kuleleri ve diğer kaynaklar çekerek savaşta gelgit açmak için zaman ve mekan Açık Tears – Zaman Through Tear.
Güçlü Güçler – Patlayıcı fireballs atın yıldırım ateş ve yıkıcı güçlü Vigors vücudunuzun size karşı tüm karşı Unleashed aracılığıyla dalgalanma olarak karga cinayetlerini bırakın.
Bir yandan ölümcül silahlar ile diğer güçlü Vigors ve, zaman ve mekan içinde Tears açmak Elizabeth kurtarmak ve özgürlük ulaşmak için Columbia yüzen şehir üzerinden kendi yolunuzu mücadele yeteneği – Özel Mücadele Deneyimi.
1999 Mod – BioShock Infinite bittikten sonra, oyuncu tecrübeli oyunculara tasarım türden bir tat verir “1999 Mode” adında bir oyun modu kilidini ve hardcore oyuncuların geri 20. yüzyılda zevk dengeleyebilirsiniz.

   

Bioshock Trilogy indir
   

Bioshock Trilogy indir Full crack İndir
   

Bioshock Trilogy indir MultiPlayer Yaması İndir
 
3.024
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Bioshock Trilogy indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 15,GB

Crack: nosTEAM

Tarih: 06-06-2015

Kaynak: Bioshock Tüm pach ve update içermekde.

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!