Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BlazBlue Chronophantasma Extend indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

BlazBlue Chronophantasma Extend indir

BlazBlue Chronophantasma Extend indir BlazBlue serisinin altıncı bölümü, 2D dövüş aksiyon oyunu ve görsel roman bir kombinasyonudur. Oyun gösterişli performans ve hızlı bir şekilde rakipleri öldürmek ve aşağı çekmek için Sürücü Düğme sistemi ile eşsiz bir dövüş hareketleri içermektedir. rakiplerinin Bariyer Ölçer yenilenen Koruma sistemi ile düşük olduğunda Şimdi oyuncular süper-güçlü Guard Crush saldırıları dışarı çanağı. Onun beceri ve yeteneklerini geliştirmek için – Overdrive – Bir oyuncu hızla BlazBlue benzersiz mekanik kullanarak savaşın gelgit açabilirsiniz. liste katılmadan iki yeni karakter, Celica ve Λ-11- ile, oyuncu 28 farklı oynanabilir karakterler arasından seçim mümkün olacaktır. Ayrıca, “Remix Kalp” adlı bir hikaye modu yeni iki karakter, Mai Natsume ve Kajun Faycott featuring ilave edilir.
Odam
Tamamen yeni bir sistem, ‘Odama’ mevcut BlazBlue ağ sistemine eklenmiştir. Odada, diğer oyuncular ile konuşmak ve bile Takım Maç bir ekip olarak diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz duvar öğeleri, mobilya eşyaları ve vb ile odanızı dekore edebilirsiniz.
‘Em Crush!
Tüm yeni yenilenen Guard Ölçer sistemi ile oyuncular artık zaman Bariyer Ölçer ölçer kullanılarak / blok saldırmak için belirleyebilirsiniz. Rakibinizin Bariyer Ölçer metre tükendiği zaman, güçlü bir bariyer sarsan hareket, Bekçi Crush salmak!
Style ile Mücadele hazır mısınız?
Şık Mod aktif, hatta yeni başlayanlar gösterişli saldırılar ve kombinasyonların gerçekleştirebilirsiniz! Otomatik Guard, Combo saldırılar, Özel Yetenekler ve Bozulma Drive: Dört yeni özellikler Şık Modu eklenmiştir. Bu özellikler dövüş oyunları için yeni olan oyuncular, gelişmiş tarak koparmak için izin verir!
Yeni Sahne, Karakterler ve Ek Senaryolar!
İki yeni heyecan verici karakterler, Celica ve Λ-11- ile 28 oynanabilir karakter toplam olacak! BlazBlue: Chronophantasma uzatın yepyeni senaryolar içerir ve BlazBlue sürümlerini sindirmek içerir: Calamity Trigger ve BlazBlue: Sürekli Shift, böylece hem yeni ve geri dönen oyuncular Story Mode tadını çıkarabilirsiniz. Celica da yepyeni bir aşamaya, Ishana, anıların arazi ile geliyor!
Remix Kalp ve Gag Senaryolar
Tüm bu savaştan yorgun? Bir ara verin ve iki lise kız, Mai Natsume ve Kajun Faycott featuring kalp-ısınma komedi hikaye (mod) yanı sıra, ana senaryoda, Noel, Tsubaki, ve Makoto karakterleri tadını çıkarın! siz de keyfini yeni oluşturulan 8 ek öğürme senaryo

BlazBlue Chronophantasma Extend indir BENZER İÇERİKLER
BlazBlue Chronophantasma Extend indir YAPILAN YORUMLAR