Block Survival: Legend of the Lost Islands İndir

1
 

Block Survival: Legend of the Lost Islands İndir Türkçe Yama
 

Block Survival: Legend of the Lost Islands İndir
 

Block Survival: Legend of the Lost Islands PC indir

Block Survival: Legend of the Lost Islands 2017 Bir uçak kazasının tek kurtulanı olarak, kendinizi Lost Adaları’nın gizemli lanetinden kurtarın – Vikingler, dinozorlar, delirmiş bilim adamları ve gece güreşleri için bir numaralı yolculuk yeri! Araçlarınız ve mermileriniz barınak olarak kullandığınız silahlarla, eski okul FPS’ini modern hayatta kalma mekaniği ile birleştiren saldırgan bir hayatta kalma FPS’de kavurucu çöller, buz gibi ishaller ve diğer eşit derecede fantastik ortamlarla savaşın!

Ne için bekliyorsun? Bugün uçuşunuzu yaptırın ve Lost Adaları’ndaki konaklamanın keyfini çıkarın!
Özellikler
İmha Craft!
Dilim, patlama, ateş ve zanaat için 40’dan fazla farklı silah ve öğe ile düşman renkli bir döküm havaya uçurmak! Nihai kurtulan olmak için onlara temel hasar, yeni ateş modları ve daha fazlasını vermek için silahlarınızı yükseltin!
Hayatta Mücadele!
Gün ışığında tehlikeli yırtıcılar avlayın ve geceleri sonsuz saldırıdan kurtulun! Açlığınızı durdurmak için tehlikeli avınızla savaşın ve gecenin dehşetini atmak için büyük cephanenizi kullanın.
Gizemi keşfedin!
Eşsiz iklim ve zorluklarla 20’den fazla büyük ortamda hayatta kalmanın yollarını savaşın! Kademeli hale geldikçe, daha hızlı, daha doğru ve ölümcül hale geldikçe daha da büyüyün. Lost Adaları’nın arkasındaki gizemli hikayeyi keşfedin, kendinizi lanetten kurtarın ve ardından Yeni Oyun + ‘da tekrar baştan alıp seviyenizi ve diş hekiminizi koruyun!

   

Block Survival: Legend of the Lost Islands İndir
   

Block Survival: Legend of the Lost Islands İndir Full crack İndir
   

Block Survival: Legend of the Lost Islands İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
582
OYUN BILGILERI 11 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!