Block’hood İndir

0
  

Block’hood İndir Türkçe Yama
 

Block’hood İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Block’hood PC indir

Block’hood 2017, şehirlerin çeşitliliği ve deneylerini ve içindeki benzersiz ekosistemi kutlayan mahalle oluşturan bir simülatördür. Böğürleşen şehir planlamacıları, 200’ü aşkın yapı taşı üzerinde, benzersiz mahalleler düzenlemek ve birleştirmek ve tasarımlarının etkilerini keşfetmek için erişime sahip olacaklar. Oyun daha fazla müreffeh mahalle yaratmak için yeni blokların, konfigürasyonların ve kombinasyonların kilidini açmak için her zaman ek kaynaklara ihtiyaç duyulduğundan, ekoloji ve anlayış hikayesine başlayacak. Tasarım süreci boyunca, oyuncuların her birimin kaynaklardan mahrum kalmamalarını ve çevresindeki ücretsiz birimler üzerinde gerginleşmelerini sağlayarak şehir bloklarının bozulmasını önlemeleri gerekecek.

Mahallemizi Düşünme: Mahallenizin gelişmesi için hangi Blokların gerekli olduğunu düşünün. 200’den fazla bloğun genişleyen bir kütüphanesi ile oluşturabileceğiniz şeyin sınırları yoktur.

Kaynaklar Yaratın: Oluşturduğunuz her Blok’ın giriş ve çıkışları vardır ve her bloğun diğer bloklara nasıl bağımlı olduğunun anlaşılmasıyla verimli bir ağ oluşturabilirsiniz. Bölgenizdeki düzinelerce karmaşık simbiyotik ilişkiler için üretiminizi optimize edin ve bol kaynaklar yaratın

Çürüme önlemek: Eğer bloklar ihtiyaç duydukları girdileri almazlarsa, zamanla çürürler ve yavaş yavaş terk edilip yok edilirler. Bir blok terk edildiğinde veya yok edildiğinde, onu kaldırmanız ve diğer blokların daha da bozunmasını önlemeniz gerekir. Dikkatli olun, utopi bir semt istemek dikkatsizce distopyeye neden olabilir.

Benzersiz Modlar: Mahalle tasarımcıları, her Story Modu, Sandbox Mode ve Challenge Mode’dan her türden oyuncu için benzersiz ve çekici bir deneyim deneyimi yaşayabilirler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Block’hood İndir
 

Block’hood İndir Full crack İndir
       

Block’hood İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
560
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Block’hood İndir

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 397.25 MB

Crack: DEFA

Tarih: 30-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!