Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Blood Bowl 2 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Blood Bowl 2 indir

Blood Bowl 2 indirBlood Bowl 2 pc torrent indir
Blood Bowl 2 Oyunlar Workshop’un ünlü boardgame uyarlanan sıra tabanlı strateji, mizah ve vahşet patlayıcı kokteyl, içinde, birlikte Warhammer ve Amerikan futbolu çökertildi.

Blood Bowl 2’nin yeni grafik motoru ve yüksek uçan gerçekleşme klasik Blood Bowl maçları sadık bir öfke canlandırdığı ve yoğunluğu için yapar. Yalnız oyun modu ünlü Reikland Haydutları yol olacaktır. Blood Bowl Eğer eski yıldızı ekibi komik yorumcu Cabalvision Jim & Bob tarafından desteklenen tam bir hikaye kampanyasının ardından, zafer onları geri getirmek için görevlendirilmiştir. Kampanyanın her maç beklenmedik ve şaşırtıcı olaylar sürekli yenileyerek deneyimi ile, benzersiz!

Multiplayer modları her zamankinden daha büyük ve zengindir. Sürekli online modunda, oluşturmak ve kendi ekibi sekiz Warhammer dünyasından ırklardan biri meydana yönetmek – İnsanlar, Orklar, Cüceler, Skaven, High Elfler, Koyu Elflerin, Kaos ve Bretonnia gelenler. Sen XP kazanıyor ve yeni beceriler kilidini, takım gelişecektir. Ama dikkat! Sahada tüm kayıplar kalıcıdır … finale kadar niteliklerin gelen, tamamen özelleştirilebilir şampiyonluklar Organize ve satın almak ve satmak oyuncu ve Blood Bowl rüya takım oluşturmak için yeni Transfer Market kullanın!

Blood Bowl nesil SİZ şampiyon olacak, bugün aşağı dokunur?

Blood Bowl 2 indir BENZER İÇERİKLER
Blood Bowl 2 indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları