Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Blood Bowl 2 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Blood Bowl 2 indir

Blood Bowl 2 indirBlood Bowl 2 pc torrent indir
Blood Bowl 2 Oyunlar Workshop’un ünlü boardgame uyarlanan sıra tabanlı strateji, mizah ve vahşet patlayıcı kokteyl, içinde, birlikte Warhammer ve Amerikan futbolu çökertildi.

Blood Bowl 2’nin yeni grafik motoru ve yüksek uçan gerçekleşme klasik Blood Bowl maçları sadık bir öfke canlandırdığı ve yoğunluğu için yapar. Yalnız oyun modu ünlü Reikland Haydutları yol olacaktır. Blood Bowl Eğer eski yıldızı ekibi komik yorumcu Cabalvision Jim & Bob tarafından desteklenen tam bir hikaye kampanyasının ardından, zafer onları geri getirmek için görevlendirilmiştir. Kampanyanın her maç beklenmedik ve şaşırtıcı olaylar sürekli yenileyerek deneyimi ile, benzersiz!

Multiplayer modları her zamankinden daha büyük ve zengindir. Sürekli online modunda, oluşturmak ve kendi ekibi sekiz Warhammer dünyasından ırklardan biri meydana yönetmek – İnsanlar, Orklar, Cüceler, Skaven, High Elfler, Koyu Elflerin, Kaos ve Bretonnia gelenler. Sen XP kazanıyor ve yeni beceriler kilidini, takım gelişecektir. Ama dikkat! Sahada tüm kayıplar kalıcıdır … finale kadar niteliklerin gelen, tamamen özelleştirilebilir şampiyonluklar Organize ve satın almak ve satmak oyuncu ve Blood Bowl rüya takım oluşturmak için yeni Transfer Market kullanın!

Blood Bowl nesil SİZ şampiyon olacak, bugün aşağı dokunur?

  • OS: WINDOWS VISTA/WINDOWS 7/WINDOWS 8
  • Processor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.5 GHZ
  • Memory: 3072 MB RAM
  • Graphics: 768 MB 100% DIRECTX 10 AND SHADERS 4.0 COMPATIBLE ATI RADEON HD 5670/NVIDIA GEFORCE GTX 260 OR HIGHER
  • Hard Drive: 8 GB available space
  • Sound Card: DIRECTX COMPATIBLE
  • Additional Notes: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR THE GAME ACTIVATION *WINDOWS XP NOT SUPPORTED

 

Blood Bowl 2 indir BENZER İÇERİKLER
Blood Bowl 2 indir YAPILAN YORUMLAR