Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BloodLust Shadowhunter indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

BloodLust Shadowhunter indir

BloodLust Shadowhunter indirBloodLust Shadowhunter torrent oyun indir
BloodLust oyuncular mücadele ederken, büyük bir kötülük ararken karanlık derinliklerine yolculuk yok ya da Kindred aile kucaklamak karar vermek olacak bugünkü Zindan Paletli olduğunu.

“ShadowHunters” bir ayini son üyesi bulmak kendilerini tüm-güçlü “İmparator” Ranior, canavarca bir vampir efendisi tarafından terörize bir kayıp şehre dirildi.

Onlar her zaman ilerlemeye devam olsa karanlık vizyonları peşindeyim ve geçmişten gelen kendi hayaletler tarafından eziyet, avcılar, günlük mücadele.

Her zaferin ile onlar “Karanlık Sanatlara” in soyu ve becerilerini artırarak, güçlü büyümeye, ancak tüm bunların insanlığın pahasına. Her yeni Bloodline’ın ile, kendilerini yok etmek için yeniden dirilen edildi vampir canavarlar daha fazla dönüm bulabilirsiniz.

Kendi ölümsüzlük kaynağını yüz ve karanlığı kucaklamak veya yok etmek için karar vermek zorunda kalacak gibi Sonunda, onların büyük güç What You seç misiniz … sadece kendileri tarafından meydan olacak?
Oyun
———————–
Bloodlust, karakteriniz (a Warrior Hırsız veya Witch) sırlar, tuzaklar, ve nadir yağma arayışı içinde son derece derin zindan, pasajlar, sığınma bodrum, tüneller, kanalizasyon ve mağaraları keşfetmekten olacak dev bir “Dungeon Paletli” tarzı oyun Tüm karanlık bir toplumda arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için çeşitli düşmanları ve yaratıkları mücadele ederken.

– Cadı, Thief veya Savaşçı dahil Sınıflar ile Erkek veya Bayan Vampire gibi oynayın
– Senin “Embrace” ile Baba Diğerleri Minions sizin Aile kurmak için
– Öğrenin ve Vampire Disiplinler, yetenekler, Yetenekler ve Öznitelikler artırın
– Dinamik Yağma ve Prosedürel düzenlendi Alanlar Sonsuz Replay-yeteneği oluşturma
– Doğrusal Olmayan Dünya Oyuncular Kendi Yolu ve Görev Gol takip izin verir
Temel Özellikler
———————–
Bite ve Efendimiz Diğerleri Ailenizi Katıl
Her üye, deneyim kazanmak yardımcı yağma ya da baba başkalarını bulabileceğiniz bir aile oluşturun. İletişim ve telepatik Kindred rakipleri arasında zafer elde etmek için disiplinlerle birlikte büyüyen güçlü kullanmak için üyeleri ile kontrol edin.

Procedurally Oluşturulan Alanlar
Keşfetmek ve geniş dinamik zindan, mağaralar, pasajlar ve sürekli artan değerli yağma, hazineleri ve güçlü silahlar ararken karanlığa derinine birden katlı kanalizasyon yoluyla ‘tarama’.

Sizin Bloodline’ın büyütün
Yetenekleri, disiplinleri ve niteliklerini kullanarak, güçlü bir Vampir içine zayıf bir yavru kuş gelen Vampires bütün bir hizip öncülük edebilecek karakter büyümeye nasıl karar.

Vampir Disiplinler
Her grubun kendine özgü beceri seti öğrenme sırasında itibar kazanmak için rakip klanlar katılın. Seçim tamamen klanın siyasi hiyerarşinin içinden kaos yaratırken sizin sadık kalmak ya, blöf backstab ve yalan ya.

Doğrusal Olmayan Öykü ve Oynanış
Işıktan Gizli, bu Dark City senin ortaya çıkarmak ve arzu ancak araştırmaktır. Yeraltı seyahat ederken, gölgelerde gizlemek veya gerçek sadakat yatıyor maskelemek için kucaklama, iğfal ve ikna sanatı kullanarak doğrudan burunlarını altında gruplar ile etkileşim. Sizin kararları iletişim tercihlerini etkileyen ya da tamamen arayışı sonuçlarını önleyebilirsiniz.

Fallen Kindred itibaren Dinamik Topla
O, akraba düşmüş bir kaç değerli öğeler, yol boyunca kaybolmuş olabilir düşünülemez değil 3000 yıldan Tarihleri ​​bir Bloodline’ın ile. Derin Karanlık City’nin eski geçmişte altında gömülü, rasgele oluşturulmuş silahlar, yağma, ve ekipman binlerce yatıyor. Yeterince cesur birkaç ruhlar için bir lütuf olarak ararlar.

  • OS: Windows XP, Vista, 7, 8
  • Processor: 2.0 Ghz Dual-Core CPU
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: ATI Radeon HD 2600 or better / NVIDIA GeForce 240, 610, 8600 or better, 512 MB video memory, with Shader Model 3 support
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hard Drive: 4 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible

 

BloodLust Shadowhunter indir BENZER İÇERİKLER
BloodLust Shadowhunter indir YAPILAN YORUMLAR